InternetBeta 2011 – podsumowanie
autor: Karolina Kurcwald ostatnia aktualizacja 0

InternetBeta 2011 – podsumowanie

Tegoroczna konferencja InternetBeta 2011 już za nami. Trzy dni inspirujących prezentacji i zakulisowych rozmów zaowocowały nowymi kontaktami i pomysłami.

Dla tych z Was, którzy nie mieli okazji uczestniczyć w wydarzeniu, mamy prezentację Macieja Ossowskiego, która odbyła się drugiego dnia wydarzenia.

Maćkowi udało się zapełnić całą salę, w której odbywała się prelekcja, co akurat zupełnie nas nie dziwi. 🙂 Jego prezentacja poświęcona była najbardziej spektakularnym emailowym porażkom, jakie trafiły do skrzynek pocztowych, choć nie powinny. Wszystko to oczywiście po to, by wyciągnąć konstruktywne wnioski i pamiętać, czego należy się wystrzegać przy planowaniu, tworzeniu i wysyłaniu mailingów.

Maciek mówił też o tym, jak się zachować, kiedy już wpadka mailingowa nam się zdarzy i jak wyjść z niej z twarzą, przekuwając ją w konstruktywne działanie.

Całą prezentację możecie obejrzeć tutaj:

Oprócz prezentacji Maćka, dużym powodzeniem cieszyły się też napoje energetyczne, firmowane logo GetResponse. 🙂

Pozytywnej energii wystarczyło więc na całe intensywe trzy dni konferencji. Po więcej zdjęć z wydarzenia zapraszamy na nasz profil na Facebooku.

Tego typu wydarzenia mają niezaprzeczalną wartość – pozwalają wymienić myśli i doświadczenia z innymi “branżowcami” i zyskać świeże spojrzenie na wiele internetowych zagadnień. Tym badziej chętnie odwiedzimy kolejną edycję InternetBeta, jeśli takowa się odbędzie. Wobec informacji od pomysłodawcy i organizatora InternetBeta, Mateusza Tułeckiego, o niepewnej przyszłości kolejnych edycji, będziemy bacznie śledzić losy tego wydarzenia.

Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych pokonferencyjnych refleksji. A jeśli macie jakieś pytania związane z prezentacją Maćka Ossowskiego, też koniecznie dajcie nam znać w komentarzach.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.

Zostań autorem na Blogu GetResponse!

Dowiedz się, jak to zrobić