Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Outlook.com już w Podglądzie Kreacji GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Outlook.com już w Podglądzie Kreacji GetResponse

Kilka tygodni temu Hotmail, darmowa poczta Microsoftu, doczekała się całkowicie nowej odsłony, która wiąże się m.in. ze zmianą nazwy na Outlook.

Zanim jeszcze użytkownicy “nowej” poczty zdążyli oswoić się z jej interfejsem, dodaliśmy jej widok do funkcji Podglądu Kreacji w GetResponse. Oznacza to, że teraz można sprawdzić czy kreacja newslettera wyświetla się poprawnie również w Outlook.com.

Jak to działa?

Kiedy uznasz, że newsletter jest już gotowy do wysłania, wystarczy kliknąć w Wiadomość testowa i wybrać funkcję Podgląd. W ciągu dwóch minut zobaczysz jak wyświetla się Twoją wiadomość w najpopularniejszych kontach i klientach pocztowych. W tym również w Outlook.com

Jeżeli jesteś jednak sentymentalnie związany z domeną hotmail.com to bez obaw. Jest ona wciąż dostępna w ramach usług oferowanych przez Microsoft i możesz ją również znaleźć w Podglądzie Kreacji GetResponse.

Wypróbuj go teraz

Jeżeli nie korzystałeś jeszcze z funkcji Podglądu Kreacji to pamiętaj, że jest on dostępny, już za pomocą jednego kliknięcia, w nowym Kreatorze Wiadomości GetResponse.

A jeśli nie jesteś jeszcze naszym klientem to zawsze możesz sprawdzić GetResponse w praktyce zakładając 30-dniowe darmowe konto.

Jeżeli chcesz bliżej przyjrzeć się Outlook.com, polecamy slajdy dostępne w serwisie Mashable.

Nas urzekł nowy layout, design oraz interfejs i integracja z social media. Chętnie poznamy również Twoje zdanie na ten temat.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.