Nowa przestrzeń mobilna w edytorze landing pages
autor: Sezgin Hergül ostatnia aktualizacja 0

Nowa przestrzeń mobilna w edytorze landing pages

Życie większości z nas toczy się online – oraz w biegu. Nic dziwnego więc, że 60 procent ruchu na stronach internetowych pochodzi obecnie z urządzeń mobilnych.

Według danych cytowanych przez Business Insider, do 2020 roku aż 45 procent zakupów online w Stanach Zjednoczonych będzie dokonywanych na urządzeniach mobilnych. To oznacza, że prawie połowa Twoich klientów będzie robić zakupy przy pomocy tabletu lub smartfona.

Czas zacząć więc projektować landing pages zarówno na urządzenia stacjonarne, jak i mobilne. Dzięki nowej przestrzeni mobilnej w GetResponse, przygotujesz je szybko i w prosty sposób.

Czym jest przestrzeń mobilna?

Przestrzeń mobilna umożliwia znacznie więcej niż tylko podgląd strony na urządzeniach przenośnych. To wszechstronne narzędzie do projektowania, dzięki któremu dostosujesz i zoptymalizujesz mobilną wersję swoich landing pages.
Zyskasz większą kontrolę nad projektem stron – możesz poprawiać ich wygląd, zapewniając użytkownikom jeszcze lepsze doświadczenia niż dotychczas.

Jak zacząć?

Kiedy projekt strony w wersji stacjonarnej jest gotowy, przełącz się na przestrzeń mobilną, w której możesz edytować projekt z myślą o różnych rozmiarach ekranu.

Co możesz robić:

  • Przełączać się między widokiem desktopowym i mobilnym.
  • Skalować, ukrywać i dopasowywać elementy strony, aby wyświetlała się dobrze na dowolnym ekranie.
  • Edytować i wymieniać grafiki, aby poprawić wygląd strony.

Dodatkowo, masz możliwość obejrzenia wszystkich wersji strony w zaawansowanym trybie podglądu. Możesz więc sprawdzić, czy wszystko prezentuje się idealnie.

Webinar prezentujący możliwości edytora mobilnych landing pages

W czwartek, 27 kwietnia, o godzinie 18.00, Abby i ja zaprezentujemy Wam przestrzeń mobilną podczas specjalnego webinaru. To świetna okazja do bliższego przyjrzenia się temu narzędziu.

Ponadto:

  • Dowiesz się, jak poprawiać wygląd landing pages.
  • Poznasz najnowsze statystyki na temat przeglądania stron na urządzeniach mobilnych.
  • Przekonasz się, jakie możliwości daje Ci przestrzeń mobilna w GetResponse.
  • Dostaniesz gotowe do wykorzystania wskazówki, jak dostosować projekt do urządzeń mobilnych.

Kliknij tutaj, aby zarezerwować miejsce.

(Uwaga, webinar odbędzie się w języku angielskim)

Twoja kolej!

Wkrótce otrzymasz od nas wiadomość, w której znajdziesz więcej informacji na temat nowych możliwości edytora landing pages GetResponse. W międzyczasie spróbuj przygotować własną stronę i podziel się wrażeniami w komentarzach poniżej.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.