Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kreator Landing Pages już wkrótce w GetResponse
autor: Natalia Paczóska ostatnia aktualizacja 0

Kreator Landing Pages już wkrótce w GetResponse

Już wkrótce w GetResponse udostępnimy kolejną funkcjonalność, która zwiększy siłę przebicia kampanii emailowych tworzonych w GetResponse.

Przygotujcie się na kreator Landing Pages!

Landing page stanowi niezbędne uzupełnienie kampanii e-marketingowej. Nawet najwspanialsze, najbardziej kreatywne newslettery, z przekonującym CTA ,nie osiągną oczekiwanego efektu, jeśli nie będą prowadziły do strony, na której dostarczysz szczegółowych informacji i ostatecznie zachęcisz do zakupu. Landing page to strona, na której konsument ostatecznie podejmuje najważniejsza decyzje: kupić czy nie kupić?

Nie ma zatem wątpliwości, że landing page jest doskonałym uzupełnieniem kampanii email marketingowej.

Nowa funkcjonalność już niebawem

A co jeśli nie wiesz jak stworzyć stronę docelową? Nie masz potrzebnych umiejętności, albo nikogo, kto mógłby Ci w tym pomóc? Pamiętaj, że masz GetResponse 😉

Właśnie intensywnie przygotowujemy się do uruchomienia narzędzia do tworzenia stron docelowych i mierzenia efektywności Twoich kampanii.

O Kreatorze Landing Pages

Nowy Kreator Landing Pages pozwoli Ci wybrać gotowy szablon strony, który możesz w łatwy sposób edytować przy użyciu funkcji “przeciągnij i upuść”. Strona będzie automatycznie zintegrowana z formularzem zapisu i będzie posiadać dedykowany adres URL.

Kreator umożliwia stworzenie stron docelowych nie tylko do kampanii emailowych, ale do wszelkich kampanii e-marketingowych takich jak PPC czy display.

Bądź na bieżąco

Nie możesz się doczekać aby przetestować naszą nową funkcjonalność? Daj nam jeszcze chwilę czasu na testy, zaglądaj na naszego bloga i profil na Facebooku. Kolejne wieści niebawem!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.