Kreator Landing Pages – nowa funkcjonalność w promocji świątecznej
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kreator Landing Pages – nowa funkcjonalność w promocji świątecznej

Tak jak zapowiadaliśmy kilkanaście dni temu, udostępniliśmy prosty w obsłudze Kreator Landing Pages umożliwiający tworzenie zaawansowanych graficznie mikrostron bez konieczności znajomości kodu HTML czy obsługi programów graficznych.

A co ciekawe, w ramach oferty świątecznej nowa funkcjonalność jest dostępna za darmo.

Za pomocą Kreatora Landing Pages możecie tworzyć strony docelowe kampanii email marketingowych, PPC czy “display”.

Jak działa Kreator Landing Pages?

Wystarczy, że wybierzecie gotowy szablon strony i za pomocą funkcji drag’n’drop (przesuń i upuść) dopasujecie do swoich potrzeb. Pozwala ona z łatwością przesuwać, kopiować, zapisywać czy zmieniać rozmiar zdjęć i grafik, dzięki którym strony docelowe nabiorą żywych i przykuwających wzrok barw. W ten sposób edycja grafik zostaje ograniczona do całkowitego minimum.

Strona docelowa zbudowana za pomocą kreatora GetResponse będzie automatycznie zintegrowana z formularzem zapisu. Co więcej, może ona mieć dedykowany adres URL oraz być publikowana również na Facebooku.

Użytkownicy GetResponse będą mogli mierzyć efektywność zbudowanej strony i efekty prowadzonej kampanii – śledzić liczbę odwiedzających, odsłon oraz subskrybentów. Możliwe jest również testowanie różnych layoutów strony oraz mierzenie konwersji danej kampanii.

Bardziej zaawansowani klienci mogą korzystać również z edytora HTML. Muszą jednak pamiętać, że po wprowadzeniu zmian w kodzie HTML nie będzie możliwe przełączenie się z powrotem funkcji edycji drag’n’drop.

Zobacz Kreator Landing Pages w akcji:

Więcej szczegółów na temat Kreatora Landing Pages można znaleźć na http://www.getresponse.pl/email-marketing/funkcjonalnosci/kreator-landing-pages

Skorzystaj z oferty świątecznej

Aby korzystać z Kreatora Landing Pages klienci GetResponse będą musieli zapłacić 49 zł miesięcznie, ale w ramach oferty świątecznej nowa funkcjonalność jest dostępna za darmo. Każdy kto założy konto w GetResponse (lub przedłuży działanie konta darmowego) na minimum 12 miesięcy, będzie mógł korzystać z Kreatora bez dodatkowych opłat.

Obecni klienci GetResponse mogą korzystać z Kreatora Landing Pages za 50% stałej ceny (24,5 zł miesięcznie). Zanim jednak zdecydują się na kupno mogą przetestować nową funkcjonalność za darmo przez 30 dni.

Oferta świąteczna jest ważna do 5 stycznia 2013 r.  21 grudnia 2012 r.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.