GetResponse z organizacjami non-profit
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse z organizacjami non-profit

W ubiegłym roku informowaliśmy na blogu, że wszelkie organizacje non-profit mogą liczyć w GetResponse na specjalne względy. Co najważniejsze, mogą one m.in. korzystać z serwisu za jedynie 50% ceny rynkowej.

Miło jest nam zatem poinformować, że wraz z początkiem roku rozpoczęliśmy współpracę
z kilkoma organizacjami pozarządowymi oraz non-profit.

Pierwszą z nich jest fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – VIVA.  Jest to jedna z najpopularniejszych organizacji pożytku publicznego troszcząca się o los zwierząt. Działania fundacji obejmują kampanie społeczne i informacyjne oraz bezpośrednią pomoc zwierzętom w schroniskach i innych placówkach.

Kolejną organizacją jest Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa Bardziej KOCHANI. Działania stowarzyszenia składają się na przedsięwzięcia realizowane na skalę ogólnopolską oraz inicjatywy skierowane do środowiska lokalnego, czyli Warszawy i okolic. Wśród nich warto wyróżnić m.in.: specjalistyczną księgarnię internetową, kwartalnik Bardziej KOCHANI, organizację koloni, zajęć rehabilitacyjno-usprawniających, czy grupowe zajęcia wspomagające rozwój, imprezy okolicznościowe czy Specjalistyczny punkt informacji i wsparcia dla rodziców z zespołem Downa.

Ostatnią organizacją, która dołączyła do grona klientów GetResponse to Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie – narodowa instytucja kultury.

Jestem pewny, że już niedługo będziemy mogli poinformować o kolejnych organizacjach pozarządowych, które powierzyły nam swój email marketing.

Więcej informacji na temat oferty dla organizacji non-profit można znaleźć na stronie  getresponse.pl/email-marketing/cennik/non-profit.html

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.