Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
GetResponse na targach eHandlu
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

GetResponse na targach eHandlu

Już za kilka dni, 2 marca odbędą się w Poznaniu targi eHandlu, na których obecnych będzie 110 wystawców oraz ponad 1000 przedstawicieli e-sklepów.

Jak na Poznań przystało, impreza odbędzie się na arenie Międzynarodowych Targów Poznańskich – Pawilon 11.

Jeśli odbywa się impreza poświęcona branży e-commerce, to nie może na niej zabraknąć zespołu GetResponse.
Na targach zaprezentujemy się na dwa sposoby. Jak na imprezę targową przystało będziemy obecni na jednym ze stoisk. Znajdziecie nas na pierwszym piętrze pod numerem 4/M.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie działania GetResponse, chcielibyście porozmawiać na temat oferowanych funkcjonalności lub poznać wszystkie szczegóły oferty, to w Poznaniu będziemy ku temu najlepsza okazja.

Drugim sposobem prezentacji będzie wystąpienie jednego z ekspertów GetResponse – Macieja Ossowskiego, Dyrektora Działu Edukacji i Optymalizacji.
Maciek – jak na tematyką targów przystało – opowie o 10 najlepszych kampaniach email marketingowych w polskich e-sklepach. Zgodnie z agendą prezentacja eksperta GetResponse rozpocznie się o godzinie 15.30.

Do zobaczenia już w najbliższy piątek w Poznaniu!

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.