Dzisiaj Dzień Darmowej Dostawy!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Dzisiaj Dzień Darmowej Dostawy!

To już trzecia edycja akcji Dzień Darmowej Dostawy organizowanej przez serwis eKomercyjnie.pl.

W tym roku organizatorzy zaplanowali go na dzisiaj – 3-go grudnia. Jak co roku, klienci będą mogli dokonać zakupów online w sklepach biorących udział w akcji bez ponoszenia kosztów przesyłki. Akcja ma na celu popularyzację zakupów internetowych w Polsce.

Miło jest nam poinformować, że GetResponse został partnerem technologicznym tegorocznej edycji Dnia Darmowej Dostawy. Oznacza to, że wiadomości email rozsyłane w ramach akcji wychodzą właśnie z GetResponse.

Dzień Darmowej Dostawy w liczbach….

W tym dniu klienci mogą zrobić zakupy online szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki w ponad 1700 sklepach biorących udział w akcji. Największy wybór sklepów klienci będą mieli w kategoriach “Odzież, dodatki” (13,6%), “Dom i ogród” (13%), “Dla Dzieci” (10%) oraz “Uroda” (8%) i “Sport” (6%). Kategorie te pokrywają się dokładnie z ofertą w poprzedniej edycji. Pełną listę sklepów można znaleźć na stronie www.dziendarmowejdostawy.pl. Zakupy będzie można zrobić dzisiaj w godzinach od 00:01 do 23:59.

Czekałem na ten dzień od dawna. Lista zakupów (w tym również świątecznych), którą chce zrealizować tego dnia jest całkiem spora. A Wy wiecie już co kupicie w Dniu Darmowej Dostawy?

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.