Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Centrum Integracji GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Centrum Integracji GetResponse

Bardzo często – szczególnie w szerokiej branży e-commerce – kampanie email marketingowe są elementem spójnych działań sprzedażowych i marketingowych.

Marketerzy i przedsiębiorcy chcą, aby adresy email nowych klientów były od razu dodawane do listy subskrybentów newslettera, a systemy płatności były zintegrowane z przyciskami “call to action” znajdującymi się w newsletterach.

Problemem w tym przypadku mogą okazać się zarówno platformy do email marketingu, jak i serwisy CRM, CMS, systemy płatności lub różnego rodzaju platformy e-commerce ułatwiające prowadzanie i zarządzanie e-sklepami. Czasami, po prostu niemożliwa jest ich wzajemna integracja, co negatywnie wpływa na optymalizację kluczowych wskaźników efektywności.

Można oczywiście skorzystać z interfejsu API, który oferowany jest dzisiaj niemal przez każdy serwis lub usługę – dostępny również w GetResponse.

Centrum Integracji GetResponse

Postanowiliśmy jednak jeszcze bardziej uprościć Wam proces integracji kampanii email marketingowych z zewnętrznymi serwisami i usługami. Chcemy, aby możliwość integracji była prosta i szybka – dostępna dla każdego klienta GetResponse, bez względu na stopień zaawansowania.

Dlatego opracowaliśmy integracje z najpopularniejszymi serwisami CRM, CMS, social media czy systemami płatności. Wszystkie dostępne w GetResponse integracje zebraliśmy i umieściliśmy w Centrum Integracji, gdzie możecie nie tylko znaleźć listę serwisów, ale również zobaczyć jak  skutecznie przeprowadzić proces integracji.

 

Potrzebujesz integracji? Poinformuj nas o tym!

A jeżeli uznacie, że dostępne integracje nie spełniają Waszych oczekiwań, bo np. brakuje integracji z serwisem lub usługą, która stanowi rdzeń Waszych biznesowych działań to możecie nas o tym poinformować wypełniając krótki formularz na stronie.

Jesteś developerem?

Mamy również specjalną ofertę dla developerów. Jeżeli uważacie, że Wasza usługa powinna być zintegrowana z GetResponse i korzystacie z już API GetResponse, ale planujecie dalsze rozwijanie  integracji, to koniecznie skontaktujcie się z nami. Nie tylko pomożemy wdrożyć proponowaną integrację, ale również zapewnimy promocję Waszej marki wśród klientów GetResponse.

Po więcej informacji na temat dostępnych w GetResponse integracji zapraszamy na integracje.getresponse.pl

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.