Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sprawdź swój email marketing – weź udział w quizie
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Sprawdź swój email marketing – weź udział w quizie

Zastanawiacie się nad poziomem i efektywnością prowadzonych kampanii email marketingowych? A może chcielibyście żeby eksperci wykonali audyt Waszych działań?

W takim razie koniecznie musicie wziąć udział w naszym quizie.

Email marketing quiz pozwoli sprawdzić stopień zaawansowania oraz skuteczność prowadzonych kampanii email marketingowych.

Aby wziąć udział w quizie wystarczy wypełnić ankietę. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi automatycznie zostanie obliczony wynik wraz z krótkim opisem, z którego  dowiecie się jaki poziom mają prowadzone kampanie email marketingowe. W zależności od osiągniętego wyniku, otrzymacie automatycznie wygenerowane porady, jak tworzyć bardziej produktywne newslettery.

Pytania w quizie zostały dobrane tak, aby w szeroki sposób określić efektywność prowadzonych kampanii email marketingowych. Poruszają one m.in kwestie budowania listy odbiorców, segmentacji, dostarczalności oraz optymalizacji wysyłanych newsletterów.

Wyniki z wypełnionych ankiet zostaną przeanalizowane i przedstawione w postaci raportu z badania. Raport będzie  próbą odpowiedzenia na pytanie – jaki jest poziom email marketingu w Polsce?

Aby wziąć udział w quizie wystarczy wejść na: http://www.getresponse.pl/promo/email-marketing-quiz

Patronami medialnymi quizu są:

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.