Jak zarejestrować własną darmową domenę?

Począwszy od lutego 2024 r., Gmail i Yahoo wprowadzają nowe wymagania dotyczące uwierzytelniania, które wymagają użycia własnej domeny uwierzytelnionej DKIM ze wzmocnionym DMARC.

GetResponse zdecydowanie zaleca wszystkim nadawcom używanie jako pola nadawcy adresów e-mail z własnych domen wysyłających oraz skonfigurowanie zarówno DKIM, jak i DMARC.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat tych modyfikacji, zapoznaj się z naszym wpisem na blogu:
Zmiany w uwierzytelnianiu Gmaila i Yahoo: Wszystko, co musisz wiedzieć

Jeśli posiadasz płatny plan z rocznym lub dwuletnim cyklem rozliczeniowym, możesz zarejestrować jedną własną domenę za darmo na okres jednego roku.

Konta, które kwalifikują się do opcji darmowej domeny przez rok, to te, które zostały ulepszone po wydaniu tej funkcji.

Automatyczne odnowienie po roku jest w pełni płatne. Musisz posiadać kartę kredytową ustawioną jako metodę płatności, aby móc włączyć automatyczne odnowienie dla swojej darmowej domeny. Jeśli wybierzesz tę opcję, przypomnimy Ci o zbliżającym się automatycznym odnowieniu domeny i przedstawimy szacunkowy koszt na 7 dni przed wygaśnięciem domeny.

Własna domena jest jednym z czynników, które mogą w znacznym stopniu przyczynić się do Twojego sukcesu. Tworzenie strony internetowej lub promowanie swojej firmy przy użyciu własnej domeny zapewnia odbiorców, że jesteś profesjonalną, renomowaną firmą, której mogą zaufać. Co więcej, odwiedzający łatwiej zapamiętają adres URL identyfikujący Twoją witrynę, a nie ciąg przypadkowych znaków.

Aby zarejestrować własną domenę:

 1. Przejdź do Narzędzia > Emaile i domeny > Domeny stron internetowych i landing pages.
 2. Wybierz opcję Zarejestruj za darmo własną domenę.
 1. Wprowadź nazwę domeny i kliknij Szukaj.
 1. Zobaczysz listę dostępnych domen. Możesz wybrać jedną z nich za darmo, klikając Wybierz domenę po prawej stronie interesującej Cię domeny.

  Możesz także kupić domenę, jeśli nazwa sugerowana dla płatnej domeny bardziej odpowiada Twoim potrzebom.
 1. Dodaj dane kontaktowe domeny, aby ją zarejestrować. Gdy będziesz gotowy, kliknij przycisk Dalej.
 1. Sprawdź szczegóły domeny i kliknij przycisk Prześlij.
 1. Po pomyślnym przesłaniu zobaczysz powiadomienie, aby sprawdzić swój adres e-mail w celu uzyskania wiadomości z linkiem weryfikacyjnym.
  Musisz go kliknąć w ciągu 15 dni, w przeciwnym razie domena zostanie zawieszona.
 1. Po potwierdzeniu domeny będziesz mógł połączyć ją ze swoją witryną. Możesz również utworzyć biznesowy adres email na własnej domenie.