Rozwiązania dla Twojej firmy

Od pozyskiwania leadów po monitorowanie zysków, pomożemy Ci poprawić wyniki na każdym etapie procesu sprzedaży

Pozyskiwanie leadów

Zbuduj kompletną maszynę do generowania leadów, korzystając z jednej platformy. Zdobywaj nowe leady za pomocą formularzy, przekonuj do konwersji na landing pages i podczas webinarów, pozyskuj lojalnych klientów dzięki marketing automation i CRM.

Dowiedz się więcej o pozyskiwaniu leadów

Automatyzacja ścieżki klienta

Zaplanuj całą ścieżkę klienta i zarzadzaj lejkiem sprzedaży – od początku do końca. Narzędzia do automatyzacji możesz skalować tak, aby odpowiadały aktualnym potrzebom Twojej firmy. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz zarówno najprostsze, jak i nawet najbardziej skomplikowane scenariusze komunikacji.

Dowiedz się więcej o automatyzacji

Zarządzanie bazą kontaktów

Zarządzasz ogromnymi bazami danych z tysiącami adresów z różnych źródeł? Połącz swoje platformy CRM, CMS lub e-commerce z GetResponse, a my zadbamy o to, by Twoje dane zawsze były aktualne, bazy zawierały tylko aktywne adresy, a emaile zawsze trafiały do skrzynek odbiorców.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu bazą

Personalizacja

Szukasz łatwiejszych sposobów na wysyłanie właściwych wiadomości do właściwych osób, we właściwym czasie? Wykorzystaj swój najcenniejszy zasób – dane klientów – w połączeniu z naszą wiedzą i skutecznymi narzędziami, takimi jak zaawansowana segmentacja i optymalizacja czasu wysyłki.

Dowiedz się więcej o personalizacji

Śledzenie wyników kampanii

W GetResponse masz dostęp do zawsze aktualnych danych na temat wyników kampanii. Pomożemy Ci sprawdzić, co działa, a co nie, abyś mógł wprowadzać odpowiednie zmiany i zwiększać zyski.

Dowiedz się więcej o śledzeniu wyników

Chcesz zobaczyć więcej?

Współpraca

Pracujesz z wieloma współpracownikami lub różnymi zespołami? GetResponse pomoże Ci usprawnić przepływ ich pracy, przyspieszy akceptację procesów i pomoże uniknąć opóźnień. Wszystko po to, by Twoje kampanie były zawsze wysyłane na czas.

Przeczytaj więcej na temat współpracy

Własna infrastruktura

W GetResponse skonfigurujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, dzięki czemu będziesz mieć pełną kontrolę nad reputacją swojej marki w internecie. Do tego otrzymasz wsparcie naszego eksperta, który będzie z Tobą pracować nad podniesieniem dostarczalności i polepszeniem wyników kampanii.

Dowiedz się więcej o naszej infrastrukturze

Integracje

Wykorzystaj w pełni potencjał GetResponse, integrując platformę z innymi serwisami, których używasz. Wybierz spośród ponad 100 gotowych integracji, a jeśli potrzebujesz więcej, skorzystaj z naszego otwartego API lub poproś nas o zbudowanie integracji na zamówienie.

Dowiedz się więcej o integracjach

Pliki danych

Prześlij produkty bezpośrednio z Twojej platformy ecommerce do konta GetResponse Enterprise. Następnie umieść produkty w wiadomościach i na landing pages. Wszystko na jednej platformie.

Przeczytaj więcej na temat plików danych

Aplikacje mobilne

Bądź w kontakcie z klientami, nawet kiedy jesteś w drodze. Korzystając z aplikacji GetResponse na iOS i Androida, możesz zarządzać bazą, doglądać kampanii i przeprowadzać webinary. Wszystko z poziomu telefonu, gdziekolwiek akurat jesteś.

Przeczytaj więcej o aplikacjach mobilnych

Rozgrzane adresy‑IP

Nie musisz się martwić ograniczaniem pierwszych wysyłek, aby rozgrzać swój adres IP i wypracować dobrą reputację wysyłkową. Dzięki rozgrzanym adresom IP możesz już od pierwszego dnia korzystania z usługi wysyłać miliony wiadomości, mając pewność, że na pewno dostarczymy je do Twoich odbiorców.

Dowiedz się więcej o rozgrzewaniu adresów IP

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553

Umów się na demo

Umów się na demo

Wypełnij formularz, aby zobaczyć krótkie podsumowanie naszych usług i umówić się na szczegołowe demo platformy.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje Twoich danych, aby skontaktować się z Tobą w celu odpowiedzi na Twoje pytanie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.