GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Integracje

Połącz różne narzędzia w jedną maszynę
do marketingu

Ponad 100 gotowych integracji

Zintegruj wszystkie potrzebne narzędzia, aplikacje i serwisy, a uruchomienie każdej kampanii marketingowej pójdzie Ci jak z płatka. I to bez udziału programisty.

Połącz GetResponse z innymi platformami e-commerce, CRM i CMS. W ten sposób wszystkie nowe kontakty trafią na odpowiednią listę – a Twoje dane zawsze będą aktualne. Ty za to skupisz się na personalizacji ścieżki klienta i pozyskiwaniu nowych leadów.

API – synchronizacja wszystkich Twoich narzędzi

Potrzebujesz więcej elastyczności? Skorzystaj z otwartego API, które daje Ci pełną kontrolę nad tym, jak inne narzędzia i platformy, których używasz, komunikują się z GetResponse.

Zintegrować możesz własne formularze zapisu, firmową platformę e-commerce, a nawet aplikację mobilną.

Skonfiguruj integracje raz – później dane klientów będą już dodawane do Twojej bazy regularnie i automatycznie, bez Twojego udziału.

Poproś nas o integrację z dowolnym narzędziem

Wiemy, że czasem potrzebujesz całkowicie spersonalizowanej usługi. To może być jakaś funkcja, do której chcesz mieć dostęp za pomocą API, albo narzędzie, którego nie możesz zintegrować z naszą platformą.

Nasz zespół programistów jest do Twojej dyspozycji. Możemy zaprogramować dla Ciebie indywidualne rozwiązanie – na przykład zintegrować używaną przez Ciebie platformę z GetResponse.

 

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553