GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Rozwiązania dla Twojej firmy

Od pozyskiwania leadów po monitorowanie zysków, pomożemy Ci poprawić wyniki na każdym etapie procesu sprzedaży

Pozyskiwanie leadów

Pozyskiwanie leadów

Zbuduj kompletną maszynę do generowania leadów, korzystając z jednej platformy. Zdobywaj nowe leady za pomocą formularzy, przekonuj do konwersji na landing pages i podczas webinarów, pozyskuj lojalnych klientów dzięki marketing automation i CRM.

Dowiedz się więcej o pozyskiwaniu leadów

Automatyzacja ścieżki klienta

Zaplanuj całą ścieżkę klienta i zarzadzaj lejkiem sprzedaży – od początku do końca. Narzędzia do automatyzacji możesz skalować tak, aby odpowiadały aktualnym potrzebom Twojej firmy. Dzięki temu z łatwością zaplanujesz zarówno najprostsze, jak i nawet najbardziej skomplikowane scenariusze komunikacji.

Dowiedz się więcej o automatyzacji
Automatyzacja ścieżki klienta
Śledzenie wydarzeń na stronie

Śledzenie wydarzeń na stronie

Zbieraj informacje o zachowaniu użytkowników na Twojej stronie lub w aplikacji, aby wysyłać trafne wiadomości we właściwym czasie za pomocą funkcjonalności Marketing automation.

Dowiedz się więcej na temat śledzenia wydarzeń na stronie

Współpraca sprzedaży i marketingu dzięki Microsoft Dynamics 365

Teraz Twój zespół marketingu i sprzedaży mogą bezproblemowo współpracować dzięki zwiększającej efektywność synchronizacji GetResponse z Microsoft Dynamics, która pozwala obserwować, jak dane i statystyki stają się realnym silnikiem napędzającym Wasze działania.

Dowiedz się więcej o naszej integracji
Współpraca sprzedaży i marketingu dzięki Microsoft Dynamics 365
Powiadomienia web push

Powiadomienia web push

Wykorzystaj potencjał organicznego i opłaconego ruchu na stronie za pomocą narzędzia do natywnych powiadomień web push. Wynieś swoje działania na wyższy poziom za pomocą webinarów, landing pages i reklam Facebook Ads - wszystko znajdziesz w jednym miejscu.

Dowiedz się więcej na temat powiadomień web push

Zarządzanie bazą kontaktów

Zarządzasz ogromnymi bazami danych z tysiącami adresów z różnych źródeł? Połącz swoje platformy CRM, CMS lub e-commerce z GetResponse, a my zadbamy o to, by Twoje dane zawsze były aktualne, bazy zawierały tylko aktywne adresy, a emaile zawsze trafiały do skrzynek odbiorców.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu bazą
Zarządzanie bazą kontaktów
Personalizacja

Personalizacja

Szukasz łatwiejszych sposobów na wysyłanie właściwych wiadomości do właściwych osób, we właściwym czasie? Wykorzystaj swój najcenniejszy zasób – dane klientów – w połączeniu z naszą wiedzą i skutecznymi narzędziami, takimi jak zaawansowana segmentacja i optymalizacja czasu wysyłki.

Dowiedz się więcej o personalizacji

Śledzenie wyników kampanii

W GetResponse masz dostęp do zawsze aktualnych danych na temat wyników kampanii. Pomożemy Ci sprawdzić, co działa, a co nie, abyś mógł wprowadzać odpowiednie zmiany i zwiększać zyski.

Dowiedz się więcej o śledzeniu wyników
Śledzenie wyników kampanii

Chcesz zobaczyć więcej?

Współpraca

Współpraca

Pracujesz z wieloma współpracownikami lub różnymi zespołami? GetResponse pomoże Ci usprawnić przepływ ich pracy, przyspieszy akceptację procesów i pomoże uniknąć opóźnień. Wszystko po to, by Twoje kampanie były zawsze wysyłane na czas.

Przeczytaj więcej na temat współpracy

Własna infrastruktura

W GetResponse skonfigurujemy dla Ciebie indywidualne rozwiązania, dzięki czemu będziesz mieć pełną kontrolę nad reputacją swojej marki w internecie. Do tego otrzymasz wsparcie naszego Customer Experience Engineer, który będzie z Tobą pracować nad podniesieniem dostarczalności i polepszeniem wyników kampanii.

Dowiedz się więcej o naszej infrastrukturze
Własna infrastruktura
Integracje

Integracje

Wykorzystaj w pełni potencjał GetResponse, integrując platformę z innymi serwisami, których używasz. Wybierz spośród ponad 100 gotowych integracji, a jeśli potrzebujesz więcej, skorzystaj z naszego otwartego API lub poproś nas o zbudowanie integracji na zamówienie.

Dowiedz się więcej o integracjach

Pliki danych

Prześlij produkty bezpośrednio z Twojej platformy ecommerce do konta GetResponse MAX. Następnie umieść produkty w wiadomościach i na landing pages. Wszystko na jednej platformie.

Przeczytaj więcej na temat plików danych
Pliki danych
Aplikacje mobilne

Aplikacje mobilne

Bądź w kontakcie z klientami, nawet kiedy jesteś w drodze. Korzystając z aplikacji GetResponse na iOS i Androida, możesz zarządzać bazą, doglądać kampanii i przeprowadzać webinary. Wszystko z poziomu telefonu, gdziekolwiek akurat jesteś.

Przeczytaj więcej o aplikacjach mobilnych

Wspomagane rozgrzewanie IP

Dzięki usłudze Wspomaganego rozgrzewania IP możesz wysyłać miliony emaili już od pierwszego dnia korzystania z usługi. Jednocześnie zachowasz pewność, że wiadomości na pewno dotrą do Twoich kontaktów przy wsparciu naszej niezrównanej dostarczalności. W trakcie rozgrzewania adresu IP i budowania reputacji wysyłkowej nie obowiązują ograniczenia pierwszych wysyłek, co oznacza brak zbędnych opóźnień w komunikacji z kluczowymi klientami.

Dowiedz się więcej na temat wspomaganego
rozgrzewania IP
Wspomagane rozgrzewanie IP

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553