Wspomagane
rozgrzewanie IP

Wysyłaj miliony wiadomości od początku
korzystania z usługi

Bezproblemowa migracja

Dzięki usłudze Wspomaganego rozgrzewania IP* możesz wysyłać miliony emaili już od pierwszego dnia korzystania z usługi. Jednocześnie zachowasz pewność, że wiadomości na pewno dotrą do Twoich kontaktów przy wsparciu naszej niezrównanej dostarczalności. Podczas podgrzewania adresu IP i budowania reputacji wysyłkowej nie obowiązują ograniczenia pierwszych wysyłek, co oznacza brak zbędnych opóźnień w komunikacji z kluczowymi klientami.

W ramach naszego zautomatyzowanego procesu zainstalujemy próg wysyłkowy dla Twojego dedykowanego adresu IP, aby automatycznie go dostosowywać w miarę budowania Twojej reputacji. Reszta wiadomości, które muszą zostać wysłane, zostaną automatycznie wysłane z naszego zbioru adresów IP wysokiej jakości. Będzie tak się działo do momentu, gdy Twój adres IP będzie rozgrzany i gotowy do samodzielnych wysyłek. Nawet nie zauważysz, że to przejście ma miejsce.

Wspomagane rozgrzewanie IP vs Standardowe rozgrzewanie IP

GetResponse MAX daje Ci do dyspozycji unikalny adres IP i realne wsparcie od ludzi, których zadaniem jest rozwiązywanie problemów i przewidywanie ich, zanim jeszcze wystąpią. Do tego pomożemy Ci zarządzać relacjami ze wszystkimi Dostawcami Usług Internetowych (ISP), aby umocnić reputację Twojego adresu IP.

Gdy przyjdzie czas na krok do przodu i przejście na nową platformę z siłą Twojego osobistego, dedykowanego adresu IP i zdolnością migracji wszystkich kontaktów i list, aby zacząć realizować wysyłki bez opóźnień,
w GetResponse możesz wybrać jedną z opcji rozgrzewania adresu IP.

Aktualnie masz dwie możliwości rozgrzania Twojego adresu IP — ustalić własny grafik wysyłek w ramach Standardowego rozgrzewania, ale możesz użyć naszej sprawdzonej usługi Wspomaganego rozgrzewania IP*.

Uniknij czasochłonnych kroków i uciążliwych procesów, które marnują cenny czas i energię na powolne migracje listy lub korzystanie (i płacenie) za dwie platformy naraz. W GetResponse przygotujemy Cię do dostarczania tysięcy,
a nawet milionów wiadomości do Twoich cennych klientów już od samego początku, dzięki czemu oszczędzisz czas, zasoby i pieniądze.

*Wspomagane rozgrzewanie IP jest dostępne tylko dla nadawców spełniających wymagania

10x więcej wysyłek ze wspomaganym rozgrzewaniem IP
vs. standardowe rozgrzewanie IP

Jak wyraźnie widać na tym wykresie, wspomagane rozgrzewanie IP w znaczący sposób przeważa nad standardowym rozgrzewaniem IP, co przekłada się
na więcej wysyłek zgodnie z danymi, które niedawno zgromadziliśmy w oparciu o sytuację prawdziwego klienta GetResponse MAX, który operował na dużych wolumenach.

W tym badaniu na przestrzeni dwóch tygodni nasz klient wysłał niemal 3 miliony emaili w ramach wspomaganego rozgrzewania IP i potroił liczbę wysyłek w porównaniu ze standardowym rozgrzewaniem IP. Liczby przemawiają jeszcze głośniej po trzech tygodniach i pełnym miesiącu.

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553