Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Zaproszenie na webinar z ekspertem GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Zaproszenie na webinar z ekspertem GetResponse

4 lipca wraz serwisem PC World zapraszamy na webinar poświęcony email marketingowi, który poprowadzi nasz nieoceniony ekspert, Dyrektor Działu Edukacji i Optymalizacji – Maciej Ossowski.

Temat spotkania: “Skuteczny email marketing: 5 kroków do sukcesu”.

Będzie to spotkanie z dużą porcją wiedzy i solidnymi ciekawostkami z zakresu email marketingu. Dlatego na webinar przewidziano aż 3 godziny! Zaczynamy już o godzinie 13.

Dzięki temu, że szkolenie ma formę webinaru, uczestnicy będą mogli zamienić tradycyjną (często męczącą) salę konferencyjną na zacisze domu lub biura, aby w skupieniu poznać tajniki email marketingu bezpośrednio w swoim komputerze.

Ile kosztuje szkolenie?

Udział w webinarze kosztuje 183,58 zł. Warto jednak dodać, że jest to opłata za całą firmę, a nie pojedynczą osobę. Co więcej, wszyscy uczestnicy, którzy dokonają rejestracji do 20 czerwca, będą mogli skorzystać z 25% zniżki. Zatem nie ma co zwlekać!

Aby zarejestrować się na webinar kliknij tutaj.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.