BAZA WIEDZY GETRESPONSE Wypróbuj za darmo

Najnowsze materiały

Skuteczne działania email marketingowe

Nagranie webinaru, w którym Ireneusz Klimczak z GetResponse i Liza Nema z TechSoup Polska podpowiadają, na co zwrócić uwagę, aby działania email marketingowe okazały się strzałem w dziesiątkę.

Rola content marketingu w pozyskiwaniu klientów

Irek Klimczak z GetResponse i Kuba Kłos z infoShare Academy opowiadają o roli content marketingu w pozyskiwaniu klientów i zwiększaniu sprzedaży. Czego się dowiesz z nagrania? – dlaczego warto prowadzić działania content marketingowe, – w jaki sposób mierzyć ich skuteczność, – poznasz szczegóły kampanii lead magnet z wykorzystaniem ebooka infoShare Academy.

Jak pozostać w kontakcie z klientami

Czy Twój biznes potrzebuje większej widoczności online? Szukasz sposobu na przeniesienie działalności do Internetu? A może potrzebujesz pomysłów na to, aby utrzymać kontakt z klientami bez spotkań twarzą w twarz? Ten poradnik to 20 kreatywnych sposobów na utrzymanie kontaktu z odbiorcami, zachęcanie ich do ponownych zakupów oraz poszukiwanie nowych klientów. Z poradnika dowiesz się, jak: – Tworzyć komunikację emailową i optymalnie nią zarządzać – Angażować odbiorców w mediach społecznościowych – Wykorzystać webinary i materiały wideo – Sprawić, by Twój biznes był (bardziej) widoczny w Internecie.

Jak przenieść swój biznes do Internetu przy pomocy GetResponse

Nagranie webinaru, podczas którego Irek Klimczak i Michał Leszczyński opowiadają, jak przenieść swój biznes do Internetu przy pomocy GetResponse: • Jak tworzyć listy kontaktów • Jak pozyskiwać nowych klientów • Jak budować zaangażowanie i zachęcać do zakupu

Planer Marketera – wrzesień 2020

Wielkimi krokami nadchodzi jesień, a wraz z nią wrześniowy Planer Marketera, pełen okazji sprzedażowych i marketingowych. Wrzesień obfituje w okazje, które możesz wykorzystać, aby wypromować swoją markę i zwiększyć wyniki sprzedaży. Zaplanuj wszystkie działania marketingowe z odpowiednim wyprzedzeniem. Planuj, twórz, obserwuj wzrosty i zarabiaj! Co znajdziesz we wrześniowym wydaniu Planera Marketera? – Kalendarz świąt nietypowych – angażuj swoją społeczność w social mediach i twórz kampanie marketingowe wykorzystując niecodzienne wydarzenia. – Listę okazji marketingowo-sprzedażowych. Przygotuj się na gorący okres sprzedażowy w e-commerce! – Radę – jak rozwinąć swój e-commerce za pomocą marketing automation. Nie zwlekaj – AUTOMATYZUJ swoją pracę! – 12 powodów, dlaczego wiadomości trafiają do spamu i wskazówki, jak temu zapobiec. Nie zwlekaj i już dziś zaczerpnij inspiracji na jesienne kampanie marketingowe. Możesz pobrać Planer Marketera na wrzesień, klikając przycisk „Pobierz PDF” po lewej stronie lub przycisk „Dowiedz się więcej” znajdujący się poniżej.

Jak przepalić budżet na reklamy – najczęściej popełniane błędy

Nagranie webinaru, podczas którego Jakub Sadowski i Ireneusz Klimczak podpowiadają: – Jak prawidłowo przygotować internetową kampanię reklamową – Na co zwrócić uwagę w trakcie trwania kampanii – Jakie działania podjąć, aby raz wydane na reklamę fundusze skonwertowały w najlepszy możliwy sposób

Dołącz do Programu Certyfikacyjnego
Bądź na bieżąco z najnowszymi materiałami i webinarami. Zapisz się na nasz newsletter!