Wirtualnemedia.pl wśród klientów GetResponse

autor: GetResponse ostatnia aktualizacja

Jest nam bardzo miło poinformować, że grono naszych klientów powiększyło się o nową markę – portal Wirtualnemedia.pl.

Myślę, że wielu osobom z szerokiej branży medialno – marketingowej nie trzeba pisać jaka jest tematyka portalu :-).  Niewtajemniczonym zdradzę, że Wirtualnemedia.pl uważany jest za jeden z największych wortali informacyjnych poświęcony mediom, public relations oraz marketingowi.

Nasza współpraca obejmuje wsparcie w zakresie technologii oraz realizację poszczególnych elementów kampanii email marketingowych, jak wysyłanie codziennego newslettera portalu.

Cieszymy się z rozpoczynającej się współpracy i już nie możemy się doczekać realizacji znanego w branży, codziennego newslettera portalu, którym wiele osób rozpoczyna swój każdy dzień pracy. 🙂

Wśród firm i instytucji, które powierzyły nam już swoje działania email marketingowe są już między innymi: Gratka Technologie, Pernod Ricard, Meritum Bank, Big Star, Raiffeisen Insurance, PZPN, Intercontinental, Widzew Łódź, Cyfrowe.pl, Carrefour oraz Stowarzyszenie Marketingu Bezpośredniego.

Ze wszystkimi naszymi klientami i partnerami możecie się zapoznać tutaj.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse S.A. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.