Prosty podział kontaktów

Możesz podzielić kontakty po zapisie na listę. Ten szablon przydaje się, gdy chcesz sprawdzić, która wiadomość osiągnie lepsze wyniki.

Przegląd szablonu

Kategoria: Powitanie
Elementy w szablonie: 5
Minimalna liczba elementów do skonfigurowania: 4

Aby skonfigurować elementy i opublikować szablon jako cykl automation, będziesz potrzebować 3 wiadomości automation lub wiadomości (lub wersji roboczych), które mogą być używane jako wiadomości w automatyzacji.

Konfigurowanie szablonu

Jeśli element jest wyszarzony, oznacza to, że musisz ustawić jego szczegóły. Kliknięcie elementu otwiera jego Szczegóły.

  1. Warunek Zapisany przez jest domyślnie ustawiony na dowolną listę i dowolną metodę. Opcjonalnie możesz zmodyfikować ustawienia, aby lepiej odpowiadały Twoim potrzebom. Na karcie Szczegóły elementu użyj listy rozwijanej, aby zawęzić go do poszczególnej listy i metody zapisu.
  2. Dla każdej z akcji Wyślij wiadomość użyj rozwijanych list, aby wybrać wiadomość, której chcesz użyć, np. wersję roboczą wiadomości powitalnej i dwie różne wiadomości z dodatkowymi informacjami o ofercie.
  3. Dla elementu Podział ustaw wartości procentowe, jakich chcesz użyć, aby podzielić swoje kontakty (np. 50%/50%, 80%/20%).
  4. Kliknij Zapisz i publikuj, gdy skończysz konfigurować szablon lub Zapisz i wyjdź, jeśli chcesz dokończyć edycję szablonu później (pojawi się on jako wersja robocza na stronie Zarządzaj cyklami automation).

Powiązane cykle automation

Zaawansowany podział kontaktów

Powiązane artykuły

Do czego wykorzystuje się szablony z kategorii „Powitanie”?
Jak działa filtr Podział?