Jak zintegrować GetResponse z ClickFunnels?

Istnieje kilka sposobów integracji konta GetResponse z ClickFunnels. Dzięki tej integracji możesz wykorzystać kontakty ze swojego konta w ClickFunnels do rozwoju konta GetResponse.

GetResponse nie stworzyło integracji z ClickFunnels. W przypadku problemów z tą integracją skontaktuj się z zespołem wsparcia ClickFunnels.

Jak połączyć GetResponse z ClickFunnels

Do stworzenia integracji niezbędny będzie klucz API GetResponse. Jeśli jeszcze go nie masz lub musisz go odnaleźć, kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o tworzeniu i odnajdywaniu klucza API GetResponse.

Gdy masz już swój klucz API, postępuj zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami twórców integracji ClickFunnels. Tutaj uzyskasz dostęp do wytycznych ClickFunnels.

Czy można zintegrować GetResponse z ClickFunnels przez Zapiera?

Tak, integracja GetResponse z ClickFunnels przy użyciu serwisu Zapier jest możliwa. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o naszej integracji z Zapierem.

Moja integracja z ClickFunnels nie działa poprawnie

Jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z integracją ClickFunnels, wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu DevZone w celu ustalenia, czy istnieje jakikolwiek problem z połączeniem między ClickFunnels i GetResponse. Sprawdzimy jakie jest źródło problemu i zasugerujemy jak można go naprawić, jednak miej na uwadze, że ponieważ nie jesteśmy twórcami tej integracji, nie zawsze będziemy mogli naprawić usterkę po naszej stronie.

Możesz również skontaktować się z zespołem wsparcia ClickFunnels w celu uzyskania dalszej pomocy.

Czy jest jakaś alternatywa dla ClickFunnels?

Oczywiście! Zdecydowanie polecamy używanie naszych Lejków Konwersji. Dzięki nim możesz tworzyć lejki, które pomogą Ci budować listę, udostępniać lead magnety, sprzedawać swoje produkty i promować lub sprzedawać dostęp do webinarów.