Jak zarządzać domenami starszej wersji landing pages?

Możesz zarządzać swoimi domenami na stronie Domeny landing pages. Aby przejść na tę stronę, kliknij ikonę Profilu >> Zarządzaj kontem >> Domeny landing pages.

W tej zakładce możesz dodawać, usuwać, i sprawdzać status swoich domen. Możesz dodawać tyle domen, ile potrzebujesz i usuwać je według potrzeb. Na tej stronie możesz również sprawdzić, które domeny przypisane są do landing page oraz ile landing pages jest aktualnie przypisanych do danej domeny.

Jak to działa:

Dodawanie domen

  1. Kliknij Dodaj domenę.
  2. Wpisz nazwę domeny.
  3. Jeśli używasz subdomeny, wpisz również jej nazwę.
  4. Kliknij Dodaj domenę.

Uwaga: możesz również dodać nową domenę i przypisać do niej landing page w sekcji Ustawienia adresu URL strony w Ustawieniach strony landing page. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat.

Jeśli chcesz zobaczyć przykłady, kiedy używać domen, subdomen i katalogów dla swoich landing pages, kliknij tutaj.

Usuwanie domen

  1. Kliknij lub najedź kursorem na menu Akcji, aby zobaczyć dostępne opcje.
  2. Kliknij Usuń i potwierdź, że chcesz usunąć domenę.

Landing page nadal będzie opublikowany na subdomenie hostowanej przez GetResponse. Jeśli chcesz usunąć stronę, przejdź do Menu >> Landing pages i z menu Akcji widocznego przy nazwie strony wybierz Usuń.

Sprawdzanie statusu

Status informuje o tym, czy możesz przypisać landing page do określonej domeny.

Ta domena jest jeszcze nieaktywna oznacza, że musisz poczekać jeszcze 24 godziny, aby nasz system zweryfikował ustawienia DNS dla tej domeny. Nie musisz podejmować żadnych kroków. Poczekaj do 24 godzin, aby proces weryfikacji się zakończył.

Nie udało nam się zweryfikować tej domeny w ciągu 48 godzin. Sprawdź ustawienia DNS oznacza, że powinieneś sprawdzić, czy poprawnie zmieniłeś ustawienia. Tutaj uzyskasz więcej informacji na ten temat.

Ten status informuje o tym, że domena, którą chcesz przypisać, nie jest widoczna w rekordach DNS. Wiemy, że domena nie jest aktywna i nie czekamy na propagację zmian. Może się tak zdarzyć, gdy próbujesz przypisać domenę, która już nie istnieje. Na przykład, gdy miałeś domenę, jednak ją zdezaktywowałeś.

Jeśli masz więcej pytań, prosimy o kontakt z obsługą klienta dostawcy Twojej domeny.