Jak działają opłaty w GetResponse?

Oferujemy trzy plany, z których każdy ma dostęp do innych dodatków i funkcji. Wszystkie plany zawierają opcję wyboru rozmiaru listy: 1000, 2500, 5,000, 10,000, 25,000, 50,000 i 100,000 kontaktów.

  • Email Marketing – idealny dla marketingowców i firm nastawionych na rozwój. Za dodatkową opłatą możesz wykupić dodatki: Webinary i Zespół.
  • Marketing Automation – dla dynamicznie rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw. Każde konto stworzone w ramach tego pakietu posiada dostęp do webinarów ze 100 uczestnikami, własnych cykli automation (do 5 aktywnych) i funkcji Zespół (do 3 użytkowników).
  • Ecommerce Marketing – dla marketingowych zawodowców z zaawansowanymi potrzebami w marketingu internetowym. Każde konto stworzone w ramach tego pakietu posiada dostęp do webinarów z 300 uczestnikami, nielimitowanych własnych cykli automation oraz funkcji Zespół (do 5 użytkowników).

Dowiedz się więcej o cenach i zobacz porównanie pakietów.

Twoje płatności zaczynają się od planu wybieranego podczas rejestracji. Stamtąd nasz prosty system pozwala zwiększać rozmiar listy wraz z rozwojem Twojego biznesu.

Obliczanie miesięcznego rachunku

Twoje płatności są określane przez szczytową liczbę aktywnych subskrybentów w ciągu miesiąca rozliczeniowego. Jeśli więc liczba subskrybentów wzrośnie do wyższego planu w ciągu danego miesiąca, zostanie naliczona opłata na wyższym poziomie.

Przykład:
Zapisujesz się na plan 50 zł / miesiąc (do 1,000 subskrybentów).
• W pierwszym miesiącu maksymalna liczba subskrybentów to 300 kontaktów, więc zostaje naliczona opłata w wysokości 50 zł za ten miesiąc.
• W drugim miesiącu Twoja lista rośnie, a maksymalna liczba subskrybentów w tym miesiącu wynosi 900. Nadal płacisz 50 zł.
• W 3 miesiącu Twoja lista ponownie rośnie, a szczytowa liczba subskrybentów to 1,200. To umiejscawia Cię w wyższym planie cenowym (90 zł / miesiąc). To dalej świetna oferta: płacisz, gdy się rozwiniesz!

Liczenie subskrybentów na wielu listach

Każda lista w GetResponse jest traktowana niezależnie. Oznacza to, że jeśli adres e-mail jest przypisany do wielu list, liczy się go jako wiele kontaktów.

Przykład:
Załóżmy, że masz 3 różne listy: X, Y, Z.
• john@doe.com dołącza do list X i Y.
• mary@smith.com dołącza do X, a później kopiujesz ją do Z.
• tom@subscriber.com dołącza do wszystkich trzech list X, Y, Z.
• mike@xyz.com dołącza tylko do listy X.

GetResponse liczy ich jako 8 subskrybentów (2+2+3+1).

Nie pobieramy opłat za liczbę wysłanych wiadomości; pobieramy opłatę za całkowitą liczbę kontaktów na wszystkich Twoich listach.

Liczenie tylko aktywnych subskrybentów

Pobieramy opłaty tylko za aktywnych subskrybentów. W przeciwieństwie do niektórych naszych konkurentów nigdy nie pobieramy opłat za kontakty wypisane z subskrypcji, usunięte adresy e-mail ani zwrotki.

Ceny obejmują nieograniczoną wysyłkę

Nie nakładamy limitów na liczbę e-maili wysyłanych w okresie rozliczeniowym. Za jedną, niską cenę możesz wysyłać nieograniczoną liczbę e-maili.

Dodatki

Dodatki do planu Email Marketing są płatne. Możesz je kupić i anulować w dowolnej chwili: 5 kont w pakiecie Zespół i Webinary ze 100 lub 500 uczestnikami.

Pakiety w ramach planów Marketing Automation i Ecommerce Marketing zawierają dodatki: Zespół (dla maksymalnie 5 użytkowników), Webinary 100 w Marketing Automation i Webinary 500 w Ecommerce Marketing.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, jak stworzyć pierwszy webinar w GetResponse i rozwijać swoją działalność!