Jak zamknąć konto GetResponse?

Aby zamknąć swoje konto, proszę zaloguj się i przejdź do Moich płatności. Zjedź kursorem w dół i kliknij na Anuluj subskrypcję.

Na następnej stronie zobaczysz podsumowanie swojego konta, znajdziesz tam informacje na temat tego, ile newsletterów, wersji roboczych i autoresponderów starcisz, kiedy zamkniesz swoje konto. Aby kontynuować usuwanie konta zjedź kursorem na dół strony i kliknij Tak, chcę usunać konto. W następnym kroku opisz co skłoniło Cię do podjęcia takiej decyzji, abyśmy mogli zapewnić lepszą obsługę naszych klientów. Odznacz okienko pod komentarzem i kliknij Usuń konto.

Aby zamknąć darmowe konto testowe, prosimy skontaktuj się z Działem Obsługi klienta za pomocą Live Chat lub wyślij do nas wiadomość email. Możesz również poczekać, aż konto wygaśnie (nie naliczamy żadnych opłat po wygaśnięciu konta testowego).

Zwroty pieniędzy: GetResponse to serwis działający na zasadzie usługi przedpłaconej. Z uwagi na ten fakt, dokonane płatności nie podlegają zwrotowi, nawet jeśli usuniesz konto zaraz po tym, kiedy płatność za nowy okres rozliczeniowy została już pobrana z Twojej karty. Na przykład, jeśli obciążymy Twoją kartę 10 sierpnia a Ty usuniesz swoje konto 15 sierpnia, nadal podlegasz opłacie za cały okres rozliczeniowy (za 30 dni lub za rok, jeśli wybrałeś subskrypcję roczną). Dalsze opłaty nie będą naliczane, ale opłaty już pobrane, nie będą zwrócone.