Do czego wykorzystuje się szablony z kategorii „Webinary i wydarzenia”?

Szablony z kategorii Webinary i wydarzenia pozwalają zautomatyzować komunikację przed webinarem i już po nim. Możesz zaplanować wysyłkę stargetowanych wiadomości na czas trwania wyjątkowych okazji.

Promocja webinaru

Szablon promocji webinaru pozwala stworzyć serię wiadomości promujących Twój webinar. Wiadomości te są wysyłane po wysyłce zaproszenia na webinar. Taki cykl jest przydatny, jeśli chcesz wysyłać spersonalizowane przypomnienia. Ich treść ma zainteresować Twoje kontakty i sprawić, by nie mogły się doczekać webinaru. Ustawienie elementów tego szablonu pozwoli Ci na:

  • tagowanie osób, które otrzymały zaproszenie,
  • przypisywanie konkretnych tagów, które pomogą Ci w dalszej komunikacji odróżnić osoby zarejestrowane od niezarejestrowanych na webinar,
  • wysyłanie wiadomości kontaktowych w określonym tempie. Uwaga: elementy czekania mają już przypisany rekomendowany czas opóźnienia.
  • wysyłać przypomnienia kontaktom, które się nie zarejestrowały na webinar.

Dowiedz się więcej…

Komunikacja po webinarze

Możesz użyć szablonu komunikacji po webinarze, aby automatycznie wysłać zaproszonym kontaktom materiały wykorzystane na webinarze (lub inne istotne informacje).

Dowiedz się więcej…

Wiadomość urodzinowa

Szablon wiadomości urodzinowej pozwala składać kontaktom życzenia urodzinowe i wysyłać im oferty specjalne. To dobra metoda budowania lojalności wśród kontaktów. Możesz zdecydować, czy chcesz, by Twoje kontakty otrzymywały taką wiadomość przed, po lub w trakcie daty wydarzenia specjalnego (takiego jak urodziny).

Dowiedz się więcej…

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, jak stworzyć pierwszy webinar w GetResponse i rozwijać swoją działalność!