GetResponse is a leader in for Marketing Automation on G2 GetResponse is a leader in Mid-Market for Transactional Email on G2

Personalizacja

Trafiaj zawsze w sedno

Poznaj swoich odbiorców

Lepsze relacje z klientem

Wykorzystaj dane klientów do wysyłania ciekawych, wartościowych emaili, do właściwych osób, we właściwym czasie.

Dynamic content to sposób na promocję produktów, o których wiesz, że spodobają się klientom. Łatwo spersonalizujesz treść emaili w oparciu o ich zachowania, zainteresowanialokalizację, a nawet język, w jakim mówią.

Bliżej odbiorców

Cykle marketing automation możesz dostosować do potrzeb i preferencji klientów. A korzystając z warunków, akcji i filtrów, będziesz komunikować się z nimi z większą precyzją.

Zaawansowana segmentacja pozwala na grupowanie klientów na podstawie ich zainteresowań. Wykorzystaj ich dane, aby przypisać odpowiednie pola dodatkowe do segmentów bazy. W ten sposób precyzyjniej dotrzesz do właściwych osób, a Twoje emaile będą bardziej skuteczne.

Lead scoring i tagowanie pomogą Ci przeanalizować zwyczaje i preferencje klientów. Śledź ich zachowania w internecie, aby budować kompletne profile klienta i wysyłać im naprawdę spersonalizowane treści.

Poznaj swoich odbiorców
Wysyłka zawsze o właściwej porze

Wysyłka zawsze o właściwej porze

Perfect Timing automatycznie znajduje najlepszy czas wysyłki dla każdej osoby w Twojej bazie. W ten sposób możesz dotrzeć do odbiorców dokładnie wtedy, kiedy są największe szanse na to, że otworzą emaile od Ciebie.

Dzięki Time Travel, GetResponse wysyła Twoje emaile o tej samej porze w różnych strefach czasowych. Jeśli więc masz klientów w różnych miejscach na świecie, możesz tak zaplanować wysyłki, żeby wiadomości trafiały do nich wtedy, kiedy jest większe prawdopodobieństwo, że je przeczytają.

Lepsza reputacja nadawcy

W GetResponse stosujemy wiele metod, by chronić Twoją reputację nadawcy i zwiększyć dostarczalność emaili. To między innymi indywidualny adres IP, uwierzytelnienia DKIM i własna infrastruktura przypisana do Twojego konta.

Kompletny zestaw narzędzi

Potrzebujesz więcej elastyczności? Przy pomocy API bezproblemowo zintegrujesz email marketing z innymi narzędziami online. I stworzysz własny zestaw do zbierania danych, segmentacji i personalizacji kampanii. 

Porozmawiajmy

Zadzwoń: +1 888-295-2553