Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Zoho

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

March 2018

Zoho

Zwiększ skuteczność działań email marketingowych dzięki kontaktom z serwisu Zoho. Importuj kontakty i na bieżąco aktualizuj bazę adresową GetResponse.

GetResponse

Wykorzystaj potencjał kontaktów z serwisu Zoho! Dodaj je do prowadzonych kampanii email marketingowych – niech również korzystają z promocji i specjalnych ofert.

Aby włączyć integrację, musisz autoryzować konto ZohoCRM w panelu GetResponse. W tym celu wygeneruj tzw. “token”:

 1. Zaloguj się do swojego konta w serwisie ZohoCRM.
 2. Kliknij SETUP w prawym górnym rogu ekranu, a następnie przejdź do Developer Space (lub po prostu kliknij tutaj).
 3. Aby wygenerować token, użyj linka znajdującego się w Developer Space – wartości [USERNAME] i [PASSWORD] zastąp swoimi danymi logowania.
 4. Po otrzymaniu potwierdzenia utworzenia tokena, wróć do Dev Space i sprawdź wygenerowane przez Ciebie tokeny (pomogą Ci w tym wyświetlane wskazówki).
 5. Teraz możesz zalogować się do konta GetResponse i aktywować integrację z ZohoCRM. Przejdź do zakładki Moje konto >> Integracje i użyj wygenerowanego tokena.
 6. Wraz z tokenem musisz wybrać domenę na której znajduje się Twoja instancja ZohoCRM. Możesz ja znaleźć na pasku adresu w przeglądarce.

Wybierz informacje, które mają zostać importowane oraz kampanię, do której będą trafiać dane odbiorców. System może importować jednorazowo aż do 10 tyś. kontaktów.

Jeżeli baza kontaktów jest większa niż jednorazowy limit importu, pozostałe kontakty zostaną zaimportowane automatycznie w kolejnym tygodniu.

Podobne integracje
 • Omniconvert

  Omniconvert

  Zwiększaj wskaźniki konwersji z testami A/B, ankietami i zaawansowaną segmentacją Omniconvert.
 • Highrise

  Highrise

  Importuj kontakty z serwisu Highrise i kontynuuj komunikację biznesową dzięki dopasowanej do zainteresowań odbiorców ofercie. Korzystaj z profesjonalnej usługi do email marketingu.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API