Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Clickbank

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

January 2020

Clickbank

Buduj bazę kontaktów automatycznie, dzięki integracji z ClickBank.

GetResponse

Integracja GetResponse z ClickBank umożliwia automatyczne dodawanie kupujących produkty, które sprzedajesz poprzez platformę ClickBank, do konta w GetResponse. Wymagana jest wersja 6.0 ClickBank.

Kiedy integracja jest włączona, każdy klient jest dodawany automatycznie do wybranej listy w GetResponse od razu po zakupie produktu.

Ustawienia subskrypcji można dostosować, włączając “Zapisy przez stronę WWW” w ustawieniach listy w GetResponse. Polem dodatkowym dodawanym do kontaktów z ClickBank będzie: ref.: clickbank.

Afiliaci nie otrzymują nazwisk ani adresów email klientów ze względów prawnych. Tylko sprzedawcy mogą otrzymać nazwisko i email przy sprzedaży.

Te kilka prostych kroków umożliwi Ci automatyczne dodanie klientów do listy. Będziesz mógł wysyłać im newslettery za pomocą GetResponse i informować ich o nowych produktach, ofertach, etc.

Podobne integracje
 • DPD

  DPD

  DPD to platforma zakupowa dla produktów cyfrowych. Jeśli szukasz prostego sposobu na automatyzację sprzedaży i dostarczania produktów klientom, DPD może być idealnym rozwiązaniem.
 • Amazon Payments Integration

  Amazon Payments Integration

  Dodawaj klientów z Amazona do listy mailingowej, tak by łatwiej wysyłać im oferty i informacje o produktach.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API