Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Amazon Payments Integration

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

January 2020

Amazon Payments Integration

Dodawaj klientów z Amazona do listy mailingowej, tak by łatwiej wysyłać im oferty i informacje o produktach.

Jak to działa?

Ta integracja wymaga konta business merchant na Amazon FPS. Kiedy klient dokona zakupu wykorzystując przycisk “Kup teraz”, jego dane zostaną przekierowane na adres URL wpisany jako Instant Notification Payment. Takie przekierowanie danych doda kupującego do kampanii GetResponse.

Aktywowanie integracji

Wejdź w zakładkę Moje konto >> Moje integracje w koncie GetResponse. Wybierz integrację z serwisem Amazon i zdefiniuj kampanię docelową, gdzie będą dodawani klienci z Amazon FPS. Stworzony zostanie link aktywacyjny. Skopiuj go do schowka – będzie Ci potrzebny na stronie Amazon.

Wpisz adres IPN

Zaloguj się do konta na Amazon FPS i kliknij w Your Account >> Edit My Account Settings >> Manage Developer and Seller Preferences. Wklej link aktywacyjny z GetResponse w sekcji Instant Payment Notification. Możesz stworzyć teraz przyciski Pay Now.

Stwórz przycisk

Przejdź do zakładki Business >> Services >> Amazon Simple Pay – Standard w koncie Amazon FPS. W prawym górnym menu kliknij w przycisk “Create button”.

Przy tworzeniu przycisku, sprawdź czy w polu „URL for Instant Payment Notification“ znajduje się adres, który wkleiłeś w ustawieniach konta Amazon.

Uzupełnij potrzebne sekcje, wybierz typ przycisku – i gotowe.

Od teraz wszyscy klienci, którzy dokonają zakupu za pomocą przycisku Pay Now w Amazon, zostaną oznaczeni polem “Origin” = “amazon_payments”. Ustawienia zapisu są kontrolowane za pomocą metody “Import subskrypcji” w ustawieniach kampanii GetResponse.

Podobne integracje
 • E-junkie

  E-junkie

  E-junkie to serwis, który automatyzuje procesy zamówień w e-sklepach udostępniając narzędzia do zarządzania wirtualnymi koszykami zamówień oraz przycisków “Kup teraz”.
 • PayPal

  PayPal

  Zintegruj konto GetResponse z usługami serwisu PayPal i zwiększ wskaźnik konwersji.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API