Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
PayPal

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

April 2019

PayPal

Zintegruj konto GetResponse z usługami serwisu PayPal i zwiększ wskaźnik konwersji.

GetResponse

Zwiększ skuteczność wysyłanych wiadomości i zacznij budować nowe relacje dołączając klientów PayPal do listy mailingowej w momencie, gdy finalizują zakupy.

Dodaj dany adres URL GetResponse do ustawień “Instant Payment Notification”. Następnie stwórz przycik “KUP TERAZ” i dodaj nazwą kampanii jako wartość w trzecim kroku tworzenia przycisku. To wszystko! Od teraz za każdym razem, gdy utworzony przycisk lub URL zostanie kliknięty, uruchomi transakcję PayPal i w tym samym czasie dany kontakt będzie dodany do kampanii GetResponse.

Podobne integracje
 • CapsuleCRM

  CapsuleCRM

  CapsuleCRM to system do zarządzania relacjami z klientem, przeznaczony dla małych i średnich firm. CapsuleCRM usprawni Twoją komunikację z klientami i znacznie ułatwi pracę całego zespołu.
  GetResponse
 • Shopify

  Shopify

  Shopify to prosta w obsłudze platforma typu SaaS (Soft as a Service), za pomocą której można prowadzić zarówno e-sklep, jak i stronę internetową lub blog.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API