Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
PayPal

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

April 2019

PayPal

Zintegruj konto GetResponse z usługami serwisu PayPal i zwiększ wskaźnik konwersji.

GetResponse

Zwiększ skuteczność wysyłanych wiadomości i zacznij budować nowe relacje dołączając klientów PayPal do listy mailingowej w momencie, gdy finalizują zakupy.

Dodaj dany adres URL GetResponse do ustawień “Instant Payment Notification”. Następnie stwórz przycik “KUP TERAZ” i dodaj nazwą kampanii jako wartość w trzecim kroku tworzenia przycisku. To wszystko! Od teraz za każdym razem, gdy utworzony przycisk lub URL zostanie kliknięty, uruchomi transakcję PayPal i w tym samym czasie dany kontakt będzie dodany do kampanii GetResponse.

Podobne integracje
 • PayPal via Zapier

  PayPal via Zapier

  Dodaj nowy kontakt w GetResponse za każdym razem, gdy w Twoim koncie pojawi się płatność z PayPala. Wyślij klientom ofertę specjalną lub wyjątkową zniżkę.
  GetResponse
 • LandingCube

  LandingCube

  Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie, zdobywanie ruchu na strony z produktami jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zdobywanie zewnętrznego ruchu umożliwi Ci polepszenie pozycji na Amazonie i budowanie listy mailingowej, dzięki której rozwiniesz firmę.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API