Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
DPD

Kategoria

 • E-commerce

Data aktualizacji:

January 2020

DPD

DPD to platforma zakupowa dla produktów cyfrowych. Jeśli szukasz prostego sposobu na automatyzację sprzedaży i dostarczania produktów klientom, DPD może być idealnym rozwiązaniem.

O DPD

DPD to platforma typu SaaS (Software as a Service), która umożliwia sprzedaż plików do pobrania, kodów, usług, subskrypcji i produktów fizycznych za pośrednictwem strony internetowej, bloga, postów na forach, Facebooka, Twittera czy Pinteresta.

Wprowadź produkty i informacje dotyczące płatności do DPD i załaduj produkty cyfrowe. System stworzy kod, za pomocą którego umieścisz na stronie podlinkowany przycisk – nie potrzeba do tego żadnych umiejętności programistycznych. Klienci klikają w przycisk, aby dokonać zakupu. Płatność jest dokonywana poprzez wybrany przez Ciebie system płatności. Potem DPD automatycznie dostarcza zakupione produkty cyfrowe i licencje. Narzędzia do zarządzania umożliwiają obsługę klienta, wysyłanie aktualizacji i komunikację z kupującymi.

O API

Prosty proces instalacji umożliwia DPD i GetResponse automatyczną wymianę informacji na temat transakcji.

Każdy klient, który dokona zakupu w Twoim sklepie internetowym, jest automatycznie dodawany do wybranej listy w GetResponse.

Dzięki temu możesz tworzyć kampanie mailingowe tylko dla klientów DPD, śledzić ich wyniki i wykorzystywać zaawansowaną segmentację, by znajdować nowe, dochodowe nisze.

Uwaga: Osoby, których kontakty są importowane, otrzymują email z potwierdzeniem i muszą kliknąć w link w wiadomości, żeby zostały dodane do Twojej listy w GetResponse.

Korzystanie z API

Aby skonfigurować integrację, skopiuj swój klucz API przypisany do konta w GetResponse. Kliknij aw “Integracje i API” w lewym górnym menu i wygeneruj klucz API. Zaloguj się do konta DPD i postępuj według instrukcji.

Podobne integracje
 • Clickbank

  Clickbank

  Buduj bazę kontaktów automatycznie, dzięki integracji z ClickBank.
  GetResponse
 • Amazon Payments Integration

  Amazon Payments Integration

  Dodawaj klientów z Amazona do listy mailingowej, tak by łatwiej wysyłać im oferty i informacje o produktach.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API