Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Highrise

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

March 2018

Highrise

Importuj kontakty z serwisu Highrise i kontynuuj komunikację biznesową dzięki dopasowanej do zainteresowań odbiorców ofercie. Korzystaj z profesjonalnej usługi do email marketingu.

GetResponse

Zarządzaj komunikacją biznesową za pomocą serwisu Highrise, a zaangażowanie klientów zwiększaj za pomocą profesjonalnych działań email marketingowych.

Wykonaj autoryzację konta Highrise w GetResponse. Wystarczy podać kompletny URL i indywidualny klucz API, który można znaleźć w koncie Highrise-> My info -> API token.

Wszystkie adresy email z serwisu Highrise zostaną importowane automatycznie do wybranej kampanii GetResponse. Należy jednak pamiętać, że aktualizacja kontaktów nie jest wykonywana automatycznie i trzeba ją realizować samodzielnie powtarzając za każdym razem cały proces.

Podobne integracje
 • vtiger

  vtiger

  Dodaj do prowadzonych kampanii marketingowych ważne dla Twojej firmy kontakty i zarządzaj nimi z poziomu jednego serwisu – GetResponse.
  GetResponse
 • Freshbooks

  Freshbooks

  Dywersyfikuj grupy odbiorców swoich ofert i promocji. Zainteresuj wysyłanymi wiadomościami również kontakty z serwisu Freshbooks.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API