Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Formstack

Kategoria

 • CMS

Data aktualizacji:

January 2020

Formstack

Importuj listy z konta Formstack, dodawaj je do kampanii i docieraj do nowych odbiorców, zmieniając ich w zaangażowanych subskrybentów.

GetResponse

Aby autoryzować konto Formstack w GetResponse, przejdź na pulpit w koncie GetResponse, kliknij w ikonę “Dodaj kontakty > Import z serwisu i wybierz listę do importu. Autoryzacja trwa kilka minut. Wklej kod API konta Formstack, wybierz listę, którą chcesz importować, i gotowe.

Ta integracja nie zawiera automatycznych aktualizacji. Możesz aktualizować listy automatycznie, powtarzając tę prostą procedurę i wybierając odpowiednią opcję w opcjach zaawansowanych (panel Importuj kontakty). Możesz wybrać opcję domyślną (dodaj nowe i aktualizuj wcześniej dodane kontakty), dodanie nowych, aktualizację istniejących kontaktów.

Podobne integracje
 • QuickEmailVerification

  QuickEmailVerification

  Weryfikacja adresów na listach pozwoli Ci zidentyfikować nieaktywne lub nieistniejące kontakty i – co za tym idzie – znacznie poprawić statystyki wysyłanych wiadomości. A z QuickEmailVerification będzie to prostsze niż kiedykolwiek!
 • Freshbooks

  Freshbooks

  Dywersyfikuj grupy odbiorców swoich ofert i promocji. Zainteresuj wysyłanymi wiadomościami również kontakty z serwisu Freshbooks.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API