Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Freshbooks

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

April 2019

Freshbooks

Dywersyfikuj grupy odbiorców swoich ofert i promocji. Zainteresuj wysyłanymi wiadomościami również kontakty z serwisu Freshbooks.

GetResponse

Buduj relacje oparte na ciekawej i wartościowej treści. Dokonaj autoryzacji konta Freshbooks w GetResponse, dzięki której Twoje kontakty biznesowe nigdy nie stracą okazji do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Jedyne co musisz zrobić to wprowadzić link do konta oraz klucz API Freshbooks. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak zdobyć te dane.

To wszystko! Wszystkie adresy z serwisu Freshbooks zostaną dodane do wybranej kampanii. Pamiętaj, że nie prowadzimy automatycznej aktualizacji kontaktów z tego serwisu – trzeba to robić samodzielnie. Aby mieć pewność, że importujesz dane, których potrzebujesz, kliknij “Ustawienia importu” -> “Opcje zaawansowane”.

Podobne integracje
 • Aplikacja GetResponse na Android

  Aplikacja GetResponse na Android

  Miej pełną kontrolę nad swoją kampanią emailową dzięki aplikacji mobilnej GetResponse.
 • Zoho

  Zoho

  Zwiększ skuteczność działań email marketingowych dzięki kontaktom z serwisu Zoho. Importuj kontakty i na bieżąco aktualizuj bazę adresową GetResponse.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API