Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
Freshbooks

Kategoria

 • CRM

Data aktualizacji:

March 2018

Freshbooks

Dywersyfikuj grupy odbiorców swoich ofert i promocji. Zainteresuj wysyłanymi wiadomościami również kontakty z serwisu Freshbooks.

GetResponse

Buduj relacje oparte na ciekawej i wartościowej treści. Dokonaj autoryzacji konta Freshbooks w GetResponse, dzięki której Twoje kontakty biznesowe nigdy nie stracą okazji do skorzystania z atrakcyjnej oferty. Jedyne co musisz zrobić to wprowadzić link do konta oraz klucz API Freshbooks. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak zdobyć te dane.

To wszystko! Wszystkie adresy z serwisu Freshbooks zostaną dodane do wybranej kampanii. Pamiętaj, że nie prowadzimy automatycznej aktualizacji kontaktów z tego serwisu – trzeba to robić samodzielnie. Aby mieć pewność, że importujesz dane, których potrzebujesz, kliknij “Ustawienia importu” -> “Opcje zaawansowane”.

Podobne integracje
 • Highrise

  Highrise

  Importuj kontakty z serwisu Highrise i kontynuuj komunikację biznesową dzięki dopasowanej do zainteresowań odbiorców ofercie. Korzystaj z profesjonalnej usługi do email marketingu.
  GetResponse
 • Formstack

  Formstack

  Importuj listy z konta Formstack, dodawaj je do kampanii i docieraj do nowych odbiorców, zmieniając ich w zaangażowanych subskrybentów.
  GetResponse
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API