Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
JumpOut

Kategoria

 • Inny

Data aktualizacji:

January 2020

JumpOut

Zestaw widgetów, które pomagają zwiększyć konwersję, pozyskać więcej kontaktów i zwiększyć ruch na landing pages.

Możesz zbierać adresy email osób odwiedzających stronę internetową w zamian za prezenty, kody promocyjne i oferty specjalne dostępne w formularzach zapisu.

Działa to tak samo, jak seria emaili. Jeśli oferujesz kod zniżkowy w formularzu, nie zobaczą go ci, którzy już go wykorzystali.

Możesz też tak skonfigurować JumpOut, żeby zbierał dane od tych użytkowników, którzy trafili na Twoją stronę po konkretnych słowach kluczowych i z określonych stron.

Podobne integracje
 • Join by Text

  Join by Text

  Zintegruj email z SMSami, aby budować bazę kontaktów i oferować klientom prosty sposób na subskrypcję Twoich treści z poziomu telefonu.
  GetResponse
 • LandingCube

  LandingCube

  Jeśli jesteś sprzedawcą na Amazonie, zdobywanie ruchu na strony z produktami jest jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie sprzedaży. Zdobywanie zewnętrznego ruchu umożliwi Ci polepszenie pozycji na Amazonie i budowanie listy mailingowej, dzięki której rozwiniesz firmę.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API