Integracje GetResponse Wypróbuj za darmo
GetSiteControl

Kategoria

 • CMS

Data aktualizacji:

March 2018

GetSiteControl

Wykorzystaj potencjał widgetów GetSiteControl.

GetSiteControl to zestaw siedmiu widgetów, które pomogą Ci zwiększyć konwersję na stronie i zaangażować odwiedzających ją użytkowników. Formularze zapisu i kontaktowe, ankiety online, live chaty, narzędzia social media – wszystkim tym możesz zarządzać z poziomu jednego panelu GetSiteControl.

Integracja GetSiteControl z GetResponse

Dzięki naszej integracji, widgety GetSiteControl będą automatycznie przesyłać wszystkie nowe adresy email do Twoich kampanii GetResponse. Aby włączyć integrację, wykonaj nastepujące kroki:

 1. Otwórz panel GetSiteControl i wybierz opcję Site settings. Przejdź do zakładki Integrations. Wybierz z listy GetResponse i kliknij przycisk Connect.
 2. Następnie, wprowadź klucz API GetResponse. Znajdziesz go w swoim koncie GetResponse, w zakładce Moje konto >> Integracje >> API & OAuth.

Twoje konta GetResponse i GetSiteControl są już połączone! Teraz wystarczy, abyś wskazał kampanię GetResponse, do której będą trafiać dane nowych subskrybentów. W tym celu wybierz odpowiedni widget, kliknij Edit i przejdź do zakładki Integrations. Z rozwijanej listy aplikacji w sekcji Third-party integrations wybierz GetResponse. Wybierz jedną z istniejących kampanii GetResponse – to do niej będą trafiały adresy nowych odbiorców.

Więcej informacji na temat integracji znajdziesz w tym przewodniku.

Masz dodatkowe pytania? Wyślij wiadomość na adres emailowy support@getsitecontrol.com.

Podobne integracje
 • Justuno

  Justuno

  Z Justuno w mgnieniu oka zdobędziesz nowych klientów! Wypróbuj oferowane przez aplikację pop-upy, banery, oferty dla klientów porzucających koszyk, konkursy i wiele innych możliwości.
 • Survicate

  Survicate

  Survicate pozwala na dodawanie na stronach ankiet i docieranie do określonych grup odbiorców. Platforma umożliwi Ci także pozyskiwanie adresów email odwiedzających dzięki formularzom kontaktowym i rozmaitym widgetom.
 • Zostań partnerem integracyjnym

  Zintegruj GetResponse z innymi aplikacjami i zostań naszym partnerem integracyjnym! Twoja integracja znajdzie się w katalogu naszych integracji.

  Prześlij integrację

 • Stwórz własną integrację

  Skorzystaj z naszego zaawansowanego API, aby zbudować własną integrację i połączyć GetResponse z Twoją usługą.

  Dokumentacja API