Wypróbuj za darmo

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa hasła:

  • użyj conajmniej 6 znaków
  • połącz litery i cyfry
  • użyj małych i wielkich liter
  • użyj znaków specjalnych (np. @)

Testy A/B

Optymalizuj kampanie. Zwiększaj otwarcia, kliknięcia, konwersję i sprzedaż!

Która wiadomość odnotuje najwięcej otwarć? Które “call to action” zdobędzie najwięcej kliknięć? Jaki jest najlepszy dzień na wysyłkę Twojej wiadomości? Testy A/B GetResponse są doskonałym narzędziem do testowania i dostosowywania kampanii email do maksymalnej wydajności, a optymalizacja może stać się codzienną rutyną.

Intuicyjne ustawienia

Testy A/B możesz tworzyć niemal automatycznie
ustaw je przy planowaniu wysyłki, za pomocą tylko kilku kliknięć. Masz pewność, że tylko wiadomość generująca najlepsze wyniki trafi do Twoich odbiorców.

Testuj wszystkie elementy

Treść, temat, pole nadawcy, pora dnia, dzień tygodnia – przetestuj 5 wersji wiadomości, aby mieć pewność, że wybrałeś odpowiednią strategię. Testowanie szablonów, CTA lub długości wiadomości jeszcze nigdy nie było takie proste.

Wolność testowania

Dzielenie odbiorców na grupy testowe za pomocą funkcjonalnego suwaka. Co jest ważniejsze - kliknięcia czy otwarcia? Czy zwycięska wersja powinna być wysłana automatycznie, czy wybrana samodzielnie? Teraz to Ty zdecydujesz.

Szybkie wyniki

Informację o zakończonym teście otrzymasz mailem prosto na swoją skrzynkę lub obejrzysz je w panelu. Wystarczy przejść do listy newsletterów, aby poznać wyniki, które Cię interesują. Od razu poznasz różnice w wynikach poszczególnych wersji wiadomości i dowiesz się, która z nich jest najlepsza.

Nie ryzykuj straty czasu i pieniędzy
z powodu złego słowa lub frazy.

Zwiększaj efektywność kampanii, korzystaj z Testów A/B, osiągaj większy wskaźnik ROI.
Zobacz wszystkie funkcjonalności