Landing Pages

Twórz wysoko konwertujące, responsywne landing pages.
Generuj zainteresowanie, leady i zyski dla swojej firmy.

  • Wybierz szablon

  • Dostosuj stronę

  • Publikuj jednym kliknięciem

  • Testuj i optymalizuj

W pełni responsywne szablony

Wybierz jeden z gotowych i responsywnych szablonów landing page, które zaprojektowano z myślą o konwersji kontaktów. Strony do rejestracji, sprzedaży, promocji lub pobierania plików – wybierz taką, która najbardziej wpisuje się w Twoje potrzeby biznesowe. Dodaj własne treści, a Twój landing page będzie gotowy w niecałe 30 minut!

Dopełnij dzieła stworzenia za pomocą bazy 5000 grafik z Shutterstock. Skorzystaj z naszego wbudowanego edytora obrazów, aby stworzyć idealne obrazy za pomocą kilku pociągnięć pędzla.

W pełni responsywne szablony

Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów przy pierwszej wizycie na Twojej stronie

Zamieszczaj obrazy, oferuj treści do pobrania, pokazuj własne komunikaty przy przewijaniu witryny, uruchamiaj formularze zapisu przy próbach opuszczenia strony lub dodawaj stałe formularze do dolnej lub górnej części strony, aby zagwarantować wysoki wskaźnik konwersji.

Przyciągnij uwagę potencjalnych klientów przy pierwszej wizycie na Twojej stronie

Użyj wbudowanych formularzy, aby pozyskiwać leady i dane osobowe - spersonalizowane etykiety pól do zbierania danych i pola dodatkowe pozwolą Ci zacząć podgrzewać leady, gdy tylko zapiszą się na Twoją listę.

Edytor wersji mobilnej

Stworzyłeś idealny landing page? Skorzystaj z edytora wersji mobilnej i dostosuj stronę również do urządzeń przenośnych!

Sprawdź, co zobaczą użytkownicy smartfonów. Porównaj podgląd na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych, aby upewnić się, że projekt jest gotowy.

Edytor wersji mobilnej

Zdobywaj więcej konwersji za pomocą licznika

Chcesz zwiększyć współczynnik konwersji? Skorzystaj z licznika, aby stworzyć poczucie pilności, które zmobilizuje Twoich klientów do podjęcia działania. Dodaj licznik do ofert sprzedażowych, zaproszeń na webinar, ogłoszeń o premierach produktów lub stron z rejestracją na wydarzenia.

Zdobywaj więcej konwersji za pomocą licznika

Edytor drag-and-drop

Nie musisz znać się na informatyce. Aby rozpocząć projektowanie, wystarczy, że skorzystasz z edytora drag and drop. Przesuwaj elementy na landing pages, zmieniaj ich rozmiar, skalę, kształt, przycinaj je i grupuj.

Możesz łatwo dostosować projekt do urządzeń mobilnych dzięki kreatorowi stron mobilnych.

Edytor drag-and-drop

Szeroki wybór opcji
publikowania

Użyj subdomeny GetResponse za darmo lub wybierz dowolną domenę, aby opublikować landing pages w GetResponse.

Skorzystaj z certyfikatu SSL, aby zabezpieczyć swoją domenę połączoną z landing page stworzoną w GetResponse.

Szeroki wybór opcji<br> publikowania

Testy A/B i analityka

Śledź bezpośrednio statystyki strony i poprawiaj je, wykorzystując testy A/B, które pomogą znaleźć najlepiej konwertujące projekty. Korzystaj z narzędzi SEO, aby docierać do odpowiednich odbiorców w zatłoczonym cyfrowym świecie.

Testy A/B i analityka

Zintegrowane z Twoimi
ulubionymi platformami

Połącz dowolną popularną platformę do analityki i remarketingu z landing pages; korzystaj ze śledzenia i optymalizacji, aby zwiększyć skuteczność.

Facebook
Google Analytics
YouTube
PayPal
Wordpress
Reklamy Bing
Google AdWords
Menedżer tagów Google
Zintegrowane z Twoimi<br> ulubionymi platformami

Subskrybenci stają się klientami

Podtrzymuj komunikację, korzystając z kompleksowego programu do online marketingu GetResponse. Pozyskuj potencjalnych klientów dzięki stronom landing page. Używaj email marketingu, aby budować zaangażowanie odbiorców od momentu subskrypcji. Prowadź webinary, aby ich edukować i sprawić, że staną się wartościowymi leadami. Automatyzuj marketing, aby zmienić wartościowych leadów w lojalnych klientów.

Kreator landing pages pozwala stworzyć kilka wariantów strony i przetestować każdy z nich pod kątem konwersji. Przeciętny wskaźnik konwersji z landing page to 7,11%.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?