Cykle automation,
które niemal od razu przynoszą zyski

Zobacz, jak Responde Aí by Driven wykorzystuje automatyzację do poprawy wyników online marketingowych i zwiększenia sprzedaży.

Z usług Responde Aí by Driven korzystają ponad dwa miliony studentów inżynierii i nauk ścisłych, co czyni ją największą platformą edukacyjną w Brazylii, która pomaga studentom w efektywniejszej nauce dzięki oferowaniu treści łatwych do przyswojenia.

Z jakich narzędzi GetResponse korzystacie?

 • Automatyzacja:

W zaledwie kilka minut stworzyliśmy cykl automation do wysyłania wiadomości kontaktom, które odwiedziły naszą stronę sprzedażową, ale nie zdecydowały się na subskrypcję. W przeciągu kilku dni przyniosło nam to zwrot finansowy rzędu kilku tysięcy reali (BRL).

“Automatyzacja jest bardzo przydatna nie tylko do wyzwalania wiadomości marketingowych, ale również do skracania procesu wysyłki emaili – dzięki niej nie musimy robić tego ręcznie.”

Działamy na modelu subskrypcyjnym. Mamy plany miesięczne, półroczne i roczne. Gdy student subskrybuje plan miesięczny, po jakimś czasie wysyłamy mu serię emaili, które zachęcają do przejścia na wyższy plan.”

Automatyzacja odgrywa również ważną rolę w utrzymywaniu higieny listy i systemie scoringu kontaktów. Używamy scoringu jako jednego ze sposobów pomiaru zaangażowania kontaktów. Używamy tagów i segmentacji do wysyłki wiadomości do konkretnych odbiorców – zawierają one podsumowanie tematów, które ich interesują. Pomaga nam to zwiększyć wskaźnik otwarć i kliknięć.”

Automation workflow
Cykl automation Responde Aí by Driven
 • Landing pages:

Edytor landing pages jest łatwy w obsłudze, a jego największą zaletą jest możliwość tworzenia wielu wariantów tej samej strony. Dzięki temu możemy ocenić, który wariant najlepiej się sprawdza i szybciej wybrać najlepszą opcję.”

Landing page A/B test
Test A/B landing page Responde Aí by Driven
 • Email marketing:

Edytor wiadomości jest intuicyjny i prosty w obłudze. Jedną z funkcji, których używamy najczęściej jest planowanie newsletterów dla poszczególnych segmentów. To bardzo przydatne i pozwala nam zaoszczędzić czas.”


Thiago Osório, Performance Lead w Responde Aí by Driven
Scheduling newsletters for some segments
Planowanie newsletterów dla wybranych segmentów odbiorców Responde Aí by Driven

Jakie jeszcze narzędzia wyróżniają GetResponse na tle konkurencji?

Używamy statystyki wysyłek do mierzenia skuteczności kampanii email. W prosty sposób pokazują ile wiadomości zostało dostarczonych, otwartych, zwróconych i odrzuconych. Te wskaźniki są świetne, bo skracają proces analityczny. Dane są szczegółowe i dzięki temu nie musimy używać innych narzędzi. Kolejną ważną rzeczą jest to, że import listy kontaktów do GetResponse zajmuje tylko kilka minut. Ten sam proces trwał kilka godzin na platformie, której używaliśmy wcześniej.”

Czy jesteście zadowoleni z GetResponse?

Ogólnie rzecz biorąc, jesteśmy bardzo zadowoleni z GetResponse, szczególnie z łatwości obsługi platformy, która jest przyjazna użytkownikowi i intuicyjna. Ogromnym plusem jest również wsparcie techniczne, które zapewnia nam nasz Customer Experience Manager.”Thiago Osório, Performance Lead w Responde Aí by Driven

Uczestniczenie w rozwoju Responde Aí by Driven jest dla nas niezwykle satysfakcjonujące. Ich skupione na edukacji wysiłki dostarczają wiedzę milionom Brazylijczyków i innym użytkownikom języka portugalskiego, co motywuje nas do dalszego rozwoju narzędzi na platformie, które ułatwiają im komunikację ze studentami.”Darine Nunes, Senior Customer Experience Manager w GetResponse

Wykorzystane narzędzia

 • Email marketing – Skuteczne oprogramowanie do email marketingu z profesjonalnymi szablonami wiadomości, intuicyjnymi narzędziami do projektowania i sprawdzoną dostarczalnością.

 • Landing pages – Nielimitowane landing pages do budowy bazy mailingowej i prowadzenia sprzedaży. Stwórz własny projekt lub wybierz spośród ponad 100 darmowych szablonów stron.

 • Marketing automation – Zrealizuj idealną ścieżkę klienta za pomocą wizualnego edytora marketing automation, rosnącego wraz z Twoimi potrzebami.

Poznaj podobne historie

 • Franczyza , Usługi kurierskie Email marketing , Kreator stron www , Marketing automation

  Komunikacja z klientami
  i franczyzobiorcami

 • Automotive , Ecommerce Email marketing , Marketing automation , Marketing ecommerce

  Wzrost sprzedaży dzięki automatyzacji ratującej porzucone koszyki. 20% odbiorców dokonało zakupu 

 • Parenting Autorespondery , Email marketing , Marketing automation , Statystyki emaili

  Ułatwianie rodzicielstwa dzięki ukierunkowanej komunikacji

Chcesz przedstawić
swoją historię?

Zacznij za darmo | Bez karty kredytowej