Intuicyjne statystyki

Najbardziej zaawansowane narzędzie do analizy kampanii email marketingowych, które pomoże zwiększyć ROI Twoich wysyłek.
Odkryj zupełnie nowy poziom email marketingu.

Śledzenie aktywności w czasie rzeczywistym

Obserwuj na bieżąco, jak zmieniają się wskaźniki świadczące o zaangażowaniu odbiorców, takie jak otwarcia i kliknięcia. Na podstawie zebranych danych, analizuj ścieżki aktywności subskrybentów i optymalizuj swoje kampanie.

Śledzenie aktywności
w czasie rzeczywistym

Statystki mobilne

Sprawdź, z jakich programów pocztowych korzystają Twoi odbiorcy – Gmail, Onet.pl czy Outlook? Chętniej otwierają wiadomości na komputerze czy w telefonie? Porównaj dane dla poszczególnych klientów poczty i przeglądarek. Uzyskane wyniki wykorzystaj do optymalizacji wiadomości!

Urządzenia stacjonarne
Desktop stats
Urządzenia mobilne
Mobile stats

Porównywanie wiadomości

Porównaj wyniki wysłanych emaili z różnych kampanii i dowiedz się, która z nich okazała się bardziej skuteczna. W GetResponse możesz w łatwy sposób zanalizować otwarcia, kliknięcia, zwroty lub wypisy. Szybko dowiesz się, które elementy kampanii najlepiej działają na Twoich odbiorców.

Mierzenie konwersji

Dowiedz się, które kampanie mailingowe osiągają najwyższą konwersję. Wystarczy, że zainstalujesz na swojej stronie internetowej specjalny kod, a GetResponse będzie śledzić liczbę sprzedaży lub zapisów na newsletter dokonanych poprzez link umieszczony w newsletterze.

Statystyki autoresponderów

Na przejrzystym wykresie porównasz wszystkie statystyki wiadomości follow-up. Łatwo zidentyfikujesz słabe punkty kampanii, co pozwoli Ci podnieść efektywność poszczególnych wiadomości i zwiększyć konwersję.

Statystyki autoresponderów
Statystyki autoresponderów

Statystyki subskrybenta

Który widok bardziej Ci odpowiada: wykres czy tabela? Wybór należy do Ciebie! Sprawdź wielkość swojej bazy adresowej oraz ilość zapisów do newslettera i rezygnacji z subskrypcji. Odkryj, które metody zapisu najbardziej odpowiadają odbiorcom i obserwuj, jak Twoja baza rośnie każdego dnia.

Subscriber stats
Odbiorcy

+25527

Średnio na dzień

+25527

Statystyki z social media

Sprawdzaj, jaką popularnością cieszą się Twoje newslettery na portalach społecznościowych. Analizuj statystyki z najpopularniejszych serwisów social media: Facebook, Twitter, Pinterest czy LinkedIn. Zliczaj komentarze, tweety i „lajki” i dowiedz się, wśród użytkowników jakiego serwisu Twoja marka jest najpopularniejsza.

Szybka segmentacja

Za pomocą jednego kliknięcia wybierz grupę osób, które otworzyły lub kliknęły link w wiadomości i wyślij do nich kolejny newsletter. Możesz również wysłać kolejną wiadomość do tych odbiorców, którzy nie wykazali żadnej aktywności w poprzedniej wysyłce.

Szybka segmentacja

Inteligentne raportowanie

Zdecyduj, ile dni po wysłaniu wiadomości chcesz otrzymywać raport z jej wynikami. Dzięki interaktywnym wykresom porównasz i zanalizujesz wszystkie najważniejsze wskaźniki od otwarć i kliknięć aż po zwroty wiadomości czy powody rezygnacji z subskrypcji.

Inteligentne raportowanie

Testy A/B

Przekonaj się, jaka strategia działa najlepiej na Twoje kontakty. Testuj, analizuj i dostosowuj swoje emaile, aby uzyskać najwyższą wydajność dzięki skutecznym testom A/B. Możesz testować treść swojej wiadomości, jej tytuł, pole nadawcy oraz datę i godzinę wysyłki. Stwórz do 5 wariantów każdego z tych typów testów, aby zoptymalizować swoją wysyłkę.

Newsletter
klikniętych 8%
VS.
Newsletter
klikniętych 12%

Global View

Dla każdej firmy, bez względu na rozmiar, informacja o rodzajach aktywności, jakie podejmują odbiorcy w różnych lokalizacjach, jest bardzo ważna. Nasza podręczna mapa pozwoli Ci dokładnie zlokalizować subskrybentów na całym świecie oraz monitorować ich działania i reagować na nie.

Dowiedz się więcej

Testimonial

GetResponse to kompleksowy system, dzięki któremu sprowadzisz ruch na swoją stronę. Statystki dotyczące emaili są tak szczegółowe, że z łatwością będziesz w stanie śledzić różnorodne aspekty swoich kampanii. Każdy, kto prowadzi kampanie online marketingowe, powinien korzystać z GetResponse.

Brenda Cleland, Findtruesuccess.com

Otwieralność emaili w różnych branżach wynosi średnio 27%. Zoptymalizuj współczynnik otwarć wiadomości poprzez testowanie ich tematów i preheaderów.

Tylko 16,5% marketerów korzysta z zaawansowanych narzędzi analitycznych do mierzenia zwrotu z inwestycji (ROI) w poszczególne newslettery.

Chcesz poznać więcej narzędzi GetResponse?