Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Wielkanocne newslettery w GetResponse
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Wielkanocne newslettery w GetResponse

Święta Wielkiej Nocy już niemal za pasem. Świadczy o tym nie tylko zbliżająca się data w kalendarzu, ale również otaczające nas atrybuty świąteczne obwieszczające, że Wielkanoc jest tuż tuż.

Czyli jak co roku, mniej więcej o tej samej porze zaczynają nas otaczać kolorowe pisanki, zajączki, kurczaczki oraz mazurki i… obowiązkowo – wszelkiej maści sprzęt bojowy na lany poniedziałek.

Wpisując się w ten świąteczny nurt przygotowaliśmy specjalne wielkanocne szablony newsletterów, dzięki którym będziecie mogli szybko podzielić się świątecznymi życzeniami z subskrybentami, ale i nie tylko…

Tym razem do wyboru jest aż 6 szablonów w różnych wersjach kolorystycznych.

Staraliśmy się, aby każdy z Was znalazł wśród nich ten idealnie pasujący do Waszych świątecznych życzeń. W związku z tym, wśród świątecznych szablonów bez problemu znajdziecie te bardziej formalne, które świetnie nadają się do życzeń stonowanych i podniosłych, jak i te mniej formalne, idealnie pasujące do luźniejszych życzeń – tych z przymrużeniem oka ;).

Szablony są gotowe do użycia. Aby z nich skorzystać, wystarczy zalogować się  do konta GetResponse, wybrać szablon z kategorii “Inne”  i uzupełnić go życzeniami, które chcecie wysłać do swoich klientów, przyjaciół lub krewnych.

Z przyjemnością poznamy Wasze opinie na temat wielkanocnych szablonów newsletterów. Jak zawsze pole komentarzy jest do Waszej dyspozycji. 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.