Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Jednokolumnowe szablony newsletterów
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Jednokolumnowe szablony newsletterów

Wiadomości email są coraz częściej sprawdzane na urządzeniach mobilnych.

To nie jest już tylko nasz pogląd, ale fakt, który potwierdziliśmy ubiegłorocznym badaniem. Dlatego podczas planowania i budowania newsletterów należy pamiętać, aby były one również zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Czasami może sprawiać to pewne trudności, ale na pewno nie użytkownikom GetResponse.

Szablony z pojedynczą kolumną

Oddajemy w Wasze ręce kolejną porcję zupełnie nowych szablonów newsletterów. Tym razem, oprócz różnorodności zastosowaliśmy w nich również jednokolumnową budowę. Dzięki temu odbiorcy nie będąi mieć żadnych problemów z nawigacją czy zlokalizowaniem przycisków “call to action” podczas przeglądania ich na urządzeniach mobilnych.

Wszystkie szablony dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, więc każdy bez problemu powinien dopasować je do swoich potrzeb.

 

Korzystaj z funkcji Podglądu Kreacji

Wszystkie szablony, które oddajemy do Waszej dyspozycji, są zawsze przez nas sprawdzane, dlatego z pewnością będą renderować się poprawnie we wszystkich klientach i programach poczty email. A jeśli zdecydujecie się dokonać w nich zmian, to pamiętajcie, aby przed wysyłką skorzystać z funkcji Podglądu Kreacji, dzięki której będziecie mieli pewność, że renderowanie nadal jest poprawne – również na najpopularniejszych urządzeniach mobilnych.

Jeżeli szukacie wskazówek na temat projektowania newsletterów dla urządzeń mobilnych, to polecamy jeden z postów naszego eksperta na ten temat.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.