Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
“Prawo w email marketingu” – weź udział w quizie i wygraj nagrodę
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

“Prawo w email marketingu” – weź udział w quizie i wygraj nagrodę

Prawo w email marketingu to nasz kolejny projekt edukacyjno-badawczy.

Tym razem polega on na sprawdzeniu wiedzy i podejścia do aspektów prawnych email marketingu. Czyli co marketerzy, przedsiębiorcy i sprzedawcy wiedzą na temat aspektów prawnych szerokich działań związanych z email marketingiem.

Przygotowaliśmy w tym celu specjalny quiz, za pomocą którego każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę z zakresu prawa w email marketingu.

Aby wziąć udział w quizie wystarczy poświęcić 2 minuty i odpowiedzieć na 14 zamkniętych pytań dotyczących przetwarzania i ustawy o ochronie danych osobowych, wysyłania informacji handlowych oraz budowania i rejestracji zbiorów danych osobowych w GIODO.

Każdy kto poprawnie odpowie na wszystkie pytania zdobędzie tytuł eksperta oraz… nagrodę niespodziankę.

Wszystkie odpowiedzi oddane w quizie zostaną przeanalizowane i opublikowane w formie raportu. Wnioski z badania pomogą osobom odpowiedzialnym za email marketing zdobyć niezbędne informacje i wiedzę na temat aspektów prawnych w prowadzonych kampaniach.

Screen Shot 2013-06-10 at 11.16.28 AM

Patronami medialnymi badania są: Wirtualna Polska, Ekomercyjnie.pl, e-biznes.pl, Bankier.pl. Harvard Business Review Polska, Egospodarka.pl oraz Brief.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.