Nowy edytor wiadomości GetResponse już w drodze…
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowy edytor wiadomości GetResponse już w drodze…

Już niebawem w GetResponse ogłosimy jedną z największych zmian, która całkowicie zmieni sposób tworzenia i wysyłania newsletterów.

Zanim jednak będziemy mogli zaprezentować Wam naszą rewolucję, już dzisiaj uchylamy rąbek tajemnicy. A więc… przygotujcie się, ponieważ tworzenie newsletterów już nigdy nie będzie takie same.

Za nami miesiące ciężkiej, twórczej i często burzliwej pracy. Był to okres pełen sprzeczności – momenty inspirujących uniesień często zastępowały posępne oblicza pełne gęstej atmosfery i wymownej ciszy. Całość dopełniły pełne intelektu, pasji i kreatywności dyskusje pomiędzy nietuzinkowymi osobowościami.

To był okres pracy do późnych godzin wieczornych, stosów pustych pudełek po pizzy i niezliczonej ilości puszek napojów energetycznych. Było tyle aspektów do rozważenia i punktów widzenia do omówienia, zanim mogliśmy w końcu odetchnąć z ulgą i wspólnie powiedzieć “Mamy to!”. A wszystko po to, by zapewnić użytkownikom coś, czego do tej pory jeszcze nikt nie oferował:

Czystą radość z tworzenia pięknych newsletterów.

Poczuj możliwość tworzenia z nowym edytorem

W nowym edytorze GetResponse nie chodzi wcale o jedną wyjątkową funkcjonalność czy ekstra gadżet.

Tu chodzi o coś znacznie więcej. Tu chodzi o użytkowników GetResponse i o to co tworzą. Tu chodzi o to co piszą; o grafiki, które wybierają.

Chcemy, aby cały proces tworzenia newslettera był jednolity, transparentny i prosty jak jeszcze nigdy dotąd. Nowy edytor będzie niemal “niewidzialny” i umożliwi użytkownikowi całkowite oddanie się tworzeniu.

Wszystko będzie intuicyjne, uniwersalne, proste i szybkie. Pojawi się możliwość zapisywania poszczególnych elementów wiadomości tak, aby można było wykorzystać je w kolejnych i całkowicie spersonalizować proces tworzenia newsletterów.

Do tego funkcja drag’n’drop (przesuń i upuść), możliwość zmiany rozmiaru za pomocą kliknięcia, czy łatwe cofanie zmian w wiadomości do jej poprzednich wersji.

Źródłem newslettera może być plik ZIP, adres strony internetowej, skopiowany własny kod HTML lub po prostu jeden z dostępnych szablonów. A wszystko można do woli zmieniać i edytować według własnych potrzeb. Bez potrzeby edytowania kodu.

Dzięki nowemu edytorowi tworzenie newslettera wreszcie stanie się połączeniem Waszej kreatywności i wyobraźni.

Nowy edytor już wkrótce w GetResponse….

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.