Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowość! Responsywne Wiadomości Email. Tylko w GetResponse!
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowość! Responsywne Wiadomości Email. Tylko w GetResponse!

Z raportu “Email w biegu” wynika, że ponad 18% użytkowników smartfonów najczęściej (oprócz połączeń telefonicznych) wykorzystuje je do sprawdzania poczty email, a 63% z nich prowadzi za ich pomocą aktywną korespondencję emailową.

A z naszego kolejnego badania wynika, że aż 42% subskrybentów kasuje emaile, które nie wyświetlają się poprawnie w telefonie.

Mobilny newsletter – czy to musi być trudne?

Z powyższych danych płynie jeden wniosek. Sprawdzanie poczty na urządzeniach mobilnych już dawno przestało być działaniem kojarzonym z najbardziej zaawansowanymi technologicznie odbiorcami, tylko stało się powszechnie stosowaną praktyką.

Tymczasem, okazuje się, że tylko 25% marketerów optymalizuje emaile pod urządzenia mobilne. Pozostali marketerzy rezygnują z dotarcia z komunikatem marketingowym do nawet 42% odbiorców, a jako powód podają dodatkowe koszty i znacznie dłuższy czas budowania wiadomości.

Dlatego postanowiliśmy to zmienić!

Responsywne wiadomości tylko w GetResonse

Z nieukrywaną radością informujemy, że jesteśmy pierwszym dostawcą usług email marketingowych na świecie, który udostępnił funkcję umożliwiającą automatyczne tworzenie mobilnych wersji newsletterów.

Do tej pory mobilna wersja newslettera musiała być tworzona według specjalnej specyfikacji, lub na podstawie opracowanego wcześniej szablonu. Od dzisiaj każda wiadomość HTML tworzona w GetResponse jest automatycznie konwertowana do wersji mobilnej.

Gdzie można znaleźć nową funkcję?

Nowa funkcja została dodana do Kreatora Wiadomości, który pozwala tworzyć zaawansowane graficznie wiadomości email bez konieczności znajomości kodu HTML czy obsługi programów graficznych.

Funkcja “drag’n’drop” pozwala z łatwością przesuwać, kopiować czy zamieniać rozmiar zdjęć i grafik. Dzięki temu wystarczy tylko kilka kliknięć, aby zbudować newsletter dopasowany do szerokości ekranów urządzeń mobilnych. Wprowadzone zmiany można obserwować na podglądzie wyświetlacza smartfona.

Użytkownicy GetResponse mogą korzystać z gotowych szablonów newsletterów lub zbudować wiadomość od podstaw. Każdy z szablonów zawiera różne warianty rozmieszczenia treści i grafik, które można przebudować dodając do nich nowe kolumny tekstu, przyciski social media i grafiki. Pozwala to zrealizować niemal każdą wizję newslettera.

Z Kreatora z funkcją automatycznego tworzenia wiadomości mobilnych mogą korzystać wszyscy użytkownicy GetResponse, bez dodatkowych kosztów.

Więcej informacji na temat nowej funkcjonalności możecie znaleźć na stronie http://www.getresponse.pl/email-marketing/funkcjonalnosci/mobilne-newslettery

Z niecierpliwością będziemy czekać na Wasze opinie.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.