Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowe, świąteczne szablony newsletterów
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Nowe, świąteczne szablony newsletterów

Święta już tuż tuż. Oprócz prezentów szykujecie już zapewne świąteczne życzenia, które trafią do rodziny i przyjaciół, ale również klientów i partnerów biznesowych.

Jeżeli życzenia macie już napisane, ale szukacie jeszcze pomysłu jak je wysłać, to mamy dla Was pewną podpowiedź – niespodziankę.

W GetResponse pojawiły się właśnie zupełnie nowe, świąteczne szablony newsletterów, które świetnie sprawdzą się w przetransportowaniu Waszych życzeń do odbiorców.

Szablony dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych, także bez problemu każdy powinien dopasować jedną z nich do swoich wymagań. Newslettery są już gotowe do wysłania. Jedyne co musicie zrobić, to umieścić w nich swoje wersje życzeń.

Jeżeli jednak uznacie, że takie świąteczne grafiki nie pasują do Was, to jeszcze nic straconego. W GetResponse znajdziecie jeszcze kilka innych świątecznych szablonów newsletterów.

Nie marnujcie zatem czasu i wyślijcie swoje życzenia już dzisiaj… lub w ostateczności w poniedziałek! 🙂

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.