Kolejne 90 nowych szablonów newsletterów
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Kolejne 90 nowych szablonów newsletterów

Niedawno informowaliśmy o 40 nowych szablonach wiadomości dostępnych w nowym Kreatorze Wiadomości GetResponse. Nie minął nawet miesiąc, a dzisiaj mamy dla Was kolejne 90, gotowych do użycia, szablonów wiadomości.

Tym razem, oprócz różnorodności położyliśmy również nacisk na wersje na urządzenia mobilne. Poza tym, nawet jeśli będziecie mieli potrzebę przebudowania któregoś szablonu, to dzięki nowemu Kreatorowi będziecie mogli to zrobić już w kilka minut. Wszystkie elementy możecie bowiem spokojnie przycinać, przesuwać lub kopiować.

Pamiętajcie, również, aby przed wysłaniem wiadomości zawsze sprawdzić czy wyświetla się ona poprawnie w różnych klientach pocztowych. W GetResponse możecie zrobić za pomocą funkcji Podglądu Kreacji dostępnej z poziomu Kreatora.

To jednak jeszcze wciąż nie wszystko co mamy do powiedzenie w kwestii nowych szablonów wiadomości. Nasi graficy już pracuję nad kolejnymi, które będą dostępne w GetResponse już niebawem.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.