już wkrótce

Platforma do monetyzacji treści

Zamień swoją wiedzę w źródło przychodu – dołącz do listy oczekujących, aby otrzymać specjalną zniżkę na nowe narzędzia!

Jak projektować reklamy w GetResponse przy pomocy Facebook Ads

17 min
Zaktualizowano:

Chcesz mieć większe przychody ze swoich landing pages i lejków marketingowych?

Nie szukaj rozwiązań nigdzie indziej – przeczytaj ten post i zacznij kierować jeszcze więcej wartościowego ruchu na stronę za pomocą Facebook Ads.

Nie wiesz, czy to dobra opcja dla Twojej firmy? Martwisz się, że to będzie trudne zadanie?

Przestań!

Wystarczy 15 minut, żebyś był gotów uruchomić pierwszą kampanię reklamową na Facebooku za pośrednictwem GetResponse.

Tak, dobrze zrozumiałeś.

Wszystko czego potrzebujesz, jest dostępne w koncie GetResponse.

Jednak oprócz przewodnika krok po kroku, podzielę się też z Tobą najlepszymi praktykami i wskazówkami, jak skutecznie prowadzić kampanie reklamowe w mediach społecznościowych.

Dzięki temu reklamy na Facebooku nie nadszarpną Twojego budżetu, a Tobie łatwiej będzie zarządzać kosztami związanymi z pozyskiwaniem klientów.

A więc, zaczynamy?

Krok 0. Dostęp do reklam Facebooka na koncie GetResponse

Żeby mieć dostęp do reklam Facebooka na koncie GetResponse, wystarczy kliknąć ikonę menu po lewej stronie paska nawigacji i wybrać Facebook Ads.

Uwaga: Na tę chwilę, grafiki w poście są po angielsku – wkrótce aktualizacja!

create facebook ads getresponse

Kiedy klikniesz w nią po raz pierwszy, zostaniesz przekierowany na ekran kreatora, gdzie dostosujesz wszystkie komponenty reklamy.

Będzie to wyglądało tak:

facebook ads setup

Przejdźmy teraz do kolejnego kroku i zabierzmy się za stworzenie kampanii.

Krok 1. Nazwij kampanię

Pierwszą rzeczą, jaką trzeba się zająć, uruchamiając nową kampanię, jest nadanie jej właściwej nazwy.

Chociaż będzie ona widoczna tylko w panelu na Twoim koncie (odbiorcy jej nie zobaczą), ważne, żeby wybrać odpowiednią nazwę, dzięki której szybko zidentyfikujesz następujące elementy:

 • której strony na Facebooku dotyczy reklama
 • czego dotyczy kampania
 • kim są odbiorcy
 • gdzie reklama ma się wyświetlać

Jeśli właściwie nazwiesz kampanię, będziesz lepiej rozumiał i skuteczniej filtrował raporty z jej działania.

Oto przykłady nazw kampanii reklamowych, których użylibyśmy, gdybyśmy chcieli skierować działania promocyjne naszego sklepu Chocolate Monster do wybranych grup docelowych w Polsce i Stanach Zjednoczonych:

 • GRSklep Produkt X PL Młode mamy 18-25 Facebook feed
 • GRSklep Produkt X US Młode mamy 18-25 Facebook sieć reklamowa

Krok 2. Wybierz umiejscowienie reklamy

Teraz czas określić, gdzie reklama będzie wyświetlana.

Żeby to zrobić, wskaż swoją stronę na Facebooku albo połącz ją, jeśli wcześniej tego nie zrobiłeś.

Możesz użyć do tego przycisku Połącz stronę, albo wykorzystać link Integracje & API w menu głównym.

Po wybraniu strony pora określić, czy chcesz, żeby reklama wyświetlała się w głównym feedzie, czy w sieci reklamowej Facebooka (Facebook Audience Network).

Jeśli nie wiesz, czym jest sieć Facebook Audience Network, spójrz, jak opisano ją w centrum pomocy:

 

 

Audience Network umożliwia reklamodawcom rozszerzenie kampanii na Facebooku i Instagramie na inne miejsca w Internecie – tysiące wysokiej jakości witryn i aplikacji.

Ludzie spędzają mnóstwo czasu na Facebooku i Instagramie. Jednocześnie poświęcają czas także na inne aplikacje i witryny. Audience Network pomaga reklamodawcom docierać do większej liczby osób, które są dla nich ważne, w innych miejscach, w których te osoby spędzają czas.

 

Zanim zdecydujesz się na któreś z tych rozwiązań, zadaj sobie te pytania:

Do kogo kieruję reklamę? Czy te osoby są na tych platformach? A jeśli są, to na ile jest prawdopodobne, że moje treści je zainteresują?

W niektórych przypadkach lepiej będzie zrezygnować z Facebook Audience Network i kierować reklamy tylko do użytkowników Facebooka. W innych natomiast sam Facebook nie zapewni Ci takiej ekspozycji, jakiej potrzebujesz.

Na którąkolwiek opcję się zdecydujesz, sprawdź, czy to dobry wybór, przeznaczając na niego tylko część budżetu.

Kiedy już będziesz mieć dane, możesz podjąć uzasadnioną decyzję i więcej zainwestować w reklamę, wiedząc, że przyniosą więcej leadów.

Krok 3. Wybierz odbiorców

Czas wybrać osoby, do których zamierzasz skierować kampanię w social media.

Masz cztery opcje do wyboru:

 • Obecne kontakty
 • Odbiorcy podobni do Twoich kontaktów
 • Niestandardowa grupa odbiorców
 • Osoby, które lubią Twoją stronę

Poniżej krótkie opisy każdej z tych grup docelowych oraz wyjaśnienie, jak możesz je wykorzystać.

Obecne kontakty

Powiedzmy, że planujesz kampanię na Facebooku, z którą chcesz dotrzeć do subskrybentów Twojego newslettera.

Na przykład do tych, którzy ostatnio nie reagowali na Twoje kampanie email marketingowe i chcesz ich ponownie zaangażować. Albo do osób, które kiedyś pobrały Twojego ebooka, a Ty masz teraz nowy produkt, który może ich zainteresować.

Możesz do nich dotrzeć, wykorzystując opcję Obecne kontakty (Existing contacts), dzięki której możesz kierować reklamy do wybranych baz adresowych lub segmentów.

create target audience using email list

To doskonały sposób docierania do odbiorców na Facebooku, musisz jednak pamiętać o dwóch warunkach:

Po pierwsze, ta opcja zadziała, tylko jeżeli baza adresowa albo segment zawiera przynajmniej 100 osób. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, kontaktów będzie za mało, żeby móc stworzyć grupę odbiorców na Facebooku.

Po drugie, musisz uświadomić sobie, że ludzie nie zawsze używają tego samego adresu email, żeby logować się na Facebooka i na strony z produktami i usługami. Dlatego Twoja grupa docelowa na Facebooku może być mniejsza niż Twoja baza adresowa.

Zazwyczaj Facebook jest w stanie dopasować 60-70% kontaktów z Twojej bazy.

Jest tak szczególnie w przypadku, gdy kierujesz reklamę do osób, które podały służbowy email. Bardzo możliwe, że do logowania na Facebooku podały prywatny adres, co wpłynie na wielkość grupy docelowej Twojej reklamy.

Jak więc możesz użyć bazy obecnych kontaktów, żeby prowadzić skuteczne kampanie na Facebooku? Poniżej kilka szybkich pomysłów.

Trzy sposoby wykorzystania tej opcji targetowania:

 • Kieruj przekaz do tych, którzy zarejestrowali się na webinar albo zapisali do newslettera, ale nie są jeszcze Twoimi klientami. Przedstaw im ofertę, której nie będą chcieli przegapić.
 • Docieraj do tych, którzy ostatnio są mniej aktywni i nie otworzyli newslettera od 30 dni. Zaangażuj ich na nowo i przekonaj, że warto wrócić po więcej.
 • Wprowadzasz nowe narzędzie albo usługę? Dotrzyj do obecnych klientów i zaoferuj nowość tym, którzy kiedyś już coś kupili albo zdecydowali się teraz na tańszy plan.

Odbiorcy podobni do Twoich kontaktów (lookalike audience)

A może chciałbyś docierać do osób, które nie są w Twojej bazie adresowej, ale są podobne do Twoich subskrybentów? Jeśli tak, wybierz Lookalike audience.

Wyobraź sobie, że zidentyfikowałeś swoich najbardziej lojalnych klientów albo tych, którzy najwięcej wydają. Albo stworzyłeś inny segment odbiorców, stanowiący dla Twojej firmy ogromny potencjał. Opcja lookalike audience pozwala Ci szukać i docierać do osób, które są do tych kontaktów podobne.

Wybierz bazę adresową albo segment odbiorców. Jeśli będą zawierać przynajmniej 500 kontaktów, Facebook wykorzysta je do wyszukania osób o podobnych cechach.

Dodatkowo możesz zawęzić wyszukiwanie, żeby kierować reklamę do określonej podgrupy, określając dodatkowe cechy, jak lokalizacja, płeć, wiek czy zainteresowania.

Na przykład:

Powiedzmy, że chcesz skierować reklamę do przedsiębiorców podobnych do Twoich obecnych klientów, ale tylko tych z Kalifornii, bo tam właśnie organizujesz następne spotkanie.

W takim przypadku musisz wybrać bazę lub segment, które zawierają dane przedsiębiorców mających posłużyć za porównanie oraz dodać Kalifornię i Stany Zjednoczone jako dodatkowe kryteria.

Chociaż nie zawsze będzie to potrzebne, możesz wskazać, żeby Twoja baza adresowa była częścią grupy docelowej Twoich reklam na Faceobooku.

Oto przykład, kiedy to rozwiązanie się sprawdzi:

Promujesz nowy kurs online na temat zaawansowanych praktyk SEO. Dobrym pomysłem może być zareklamowanie go osobom, które wcześniej zapisały się na Twój kurs podstaw SEO i tym, które są do nich podobne. Dzięki opcji lookalike audience, możesz dotrzeć do obu tych grup jednocześnie.

Jak widzisz, ta zaawansowana opcja pozwala rozszerzyć grupę docelową i zdobyć obiecujące leady.

create target audience social media ads

Oto inne sposoby wykorzystania lookalike audience w kampaniach reklamowych:

Trzy sposoby wykorzystania tej opcji targetowania:

 • Zidentyfikuj tych, którzy ostatnio konwertowali oraz osoby, które mogę zareagować na Twoją obecną kampanię.
 • Kieruj przekaz do osób podobnych do Twoich influencerów i do tych, którzy zostawili na Twojej stronie pozytywną opinię.
 • Chcesz dotrzeć do wybranej grupy? Wśród obecnych klientów znajdź tych, którzy spełniają kryteria i weź na cel osoby do nich podobne.

Niestandardowa grupa odbiorców

Rozważmy teraz inną sytuację. Nie masz grupy obecnych klientów, na której mógłbyś oprzeć wyszukiwanie. Masz jednak pomysł, do kogo chcesz dotrzeć.

Podając dane takie jak lokalizacja, płeć, wiek i zainteresowania, możesz dotrzeć ze swoimi reklamami na Facebooku do grupy docelowej.

Pytanie brzmi: jak daleko posuwać się w podawaniu tych danych?

Sam musisz sobie na nie odpowiedzieć, pamiętaj jednak, że im mniejsza i bardziej specyficzna grupa, tym dotarcie do niej będzie więcej kosztować.

Dodatkowo czasem lepiej jest być bardziej elastycznym i skierować się do nieco większej grupy. Nigdy nie będziesz na 100% pewien, czy ktoś będzie zainteresowany korzystaniem z Twoich usług.

Trzy sposoby wykorzystania tej opcji targetowania:

 • Zamierzasz wprowadzić nowy produkt albo wejść na nowy rynek? Rozpocznij program pilotażowy skierowany do grupy tzw. early adopters, dzięki którym dowiesz się, czy to dobry pomysł.
 • Organizujesz albo bierzesz udział w wydarzeniu w specyficznej lokalizacji? Kieruj reklamy do osób, które są w pobliżu i zaoferuj rabat, jeśli zajrzą do Ciebie.
 • Chcesz skuteczniej wykorzystywać budżet reklamowy? Zawęź wyszukiwanie, tworząc niestandardową grupę odbiorców, dzięki czemu Twoja reklama nie będzie wyświetlała się każdemu.

Osoby, które lubią Twoją stronę

A może wziąć pod uwagę osoby, które polubiły Twoją stronę na Facebooku?

Ta opcja jest podobna do lookalike audience, ale zamiast wykorzystywać bazę adresową albo segment odbiorców, skupiasz się na tych, którzy lubią Twoją stronę.

Możesz użyć tej opcji, żeby:

 • kierować reklamę do osób, które lubią Twoją stronę na Facebooku,
 • kierować reklamę do tych, którzy mają podobne cechy do lubiących stronę,
 • kierować reklamę do obu tych grup jednocześnie.

Oto przykład zastosowania tej opcji:

Powiedzmy, że właśnie zaczynasz tworzyć bazę adresową, ale jednocześnie masz grono zaangażowanych obserwatorów na Facebooku.

Lubią oni Twoje posty, biorą udział w dyskusjach i często pytają o plany na przyszłość.

Dzięki opcji „osoby, które lubią stronę” możesz zacząć budować bazę, docierając do tych użytkowników i osób o podobnych cechach.

To szybki i skuteczny sposób dotarcia do grupy docelowej. I to nie do jakiejkolwiek, ale dokładnie do tej, której członkowie okazali już zainteresowanie Twoją ofertą.

facebook ads target audience people liking page

Trzy pomysły na wykorzystanie tej opcji targetowania:

 • Dopiero zaczynasz budować bazę adresową? Skup się na osobach, które okazały już zainteresowanie Twoją marką.
 • Masz dość kurczących się organicznych zasięgów na Facebooku? Przenieś komunikację do emaila i przekonaj fanów, że pora zapisać się do newslettera.
 • Skieruj reklamę do osób podobnych do Twoich obecnych fanów.

Krok 4. Ustal budżet

Prawie gotowe! Teraz czas ustalić budżet.

Inaczej mówiąc, określić, ile w sumie pieniędzy chcesz przeznaczyć na kampanię i jak długo ma ona trwać.

Dziennie możesz wydać równowartość od 5 do 100 dolarów.

Powiedzmy, że chcesz, żeby reklama wyświetlała się przez tydzień.

Twój minimalny budżet wyniesie w takim wypadku 35 dolarów (7 dni razy 5 dolarów).

Maksymalny, dla odmiany, będzie równy 700 dolarów (7 dni razy 100 dolarów).

Być może zastanawiasz się teraz: Dlaczego nie mogę ustalić konkretnej kwoty (zamiast minimalnej albo maksymalnej), jaką wydam codziennie przez określony czas?

Jest tak dlatego, ponieważ pozwalamy, żeby Facebook tak dopasował budżet, żeby umożliwić Ci wygenerowanie wyższego zwrotu. Jeśli stwierdzi, że masz bardzo aktywnych odbiorców, wykorzysta większą część budżetu, żeby osiągnąć najlepsze możliwe efekty. I zadziała odwrotnie, jeśli zauważy spadek zaangażowania Twoich odbiorców.

Dzięki temu możesz efektywniej wykorzystywać swój budżet marketingowy.

Krok 5. Dodaj treści

Przyszła wreszcie pora na dodanie treści do reklamy na Facebooku.

Czyli tekstów i ilustracji, które zobaczą odbiorcy przeszukujący Facebooka i inne aplikacje, jeśli mówimy o Facebook Audience Network.

Twoja reklama będzie się składała z następujących elementów. Możesz każdy z nich dostosować do własnych potrzeb:

 • Opis (opcjonalnie)
 • Obraz(y) lub baner(y) (większa liczba obrazów pozwala stworzyć reklamę w formie karuzeli)
 • Link do strony, na którą ma przenosić przycisk w reklamie
 • Nagłówek
 • Przycisk, np. Zapisz się
 • Opis linku (opcjonalnie)

Wydaje się, że to dużo, ale na szczęście nie wszystkie elementy są wymagane.

Możesz pominąć te opcjonalne, jednak zanim to zrobisz, zastanów się dwa razy.

Poniżej pusta reklama na Facebooka. Widać tu wymienione sekcje i pola, które możesz uzupełnić, tworząc reklamę.

blank facebook ad preview

Jeśli chcesz zobaczyć, jak reklama będzie wyglądała po publikacji, możesz to sprawdzić przy pomocy tego narzędzia.

Pamiętaj, że obowiązują określone wymagania dotyczące wyglądu reklamy.

Na przykład:

 • Rozdzielczość obrazu musi wynosić przynajmniej 600 x 315 px
 • Maksymalny rozmiar pliku to 8 MB dla GIF-a i 10 MB dla obrazów statycznych
 • Proporcje obrazu muszą zawierać się między 9:16 to 16:9
 • Reklamy w formie GIF-a powinny trwać maksymalnie 15 sekund
 • Nie możesz dodać innych obrazów, jeśli wcześniej dodałeś GIF-a

Porozmawiamy o tym bardziej szczegółowo w ostatniej części artykułu poświęconej dobrym praktykom prowadzenia kampanii na Facebooku.

Krok 6. Prześlij reklamę

Jeśli reklama jest gotowa, czas ją przesłać.

Jak tylko to zrobisz, GetResponse poinformuje Facebooka, żeby jego zespół mógł obejrzeć reklamę i sprawdzić, czy wszystko zostało poprawnie przygotowane.

Może się zdarzyć, że Facebook odrzuci Twoją reklamę i będziesz musiał ją poprawić przed ponownym przesłaniem.

Jest około 100 powodów, dla których reklama może być odrzucona. Jeśli chciałbyś je wszystkie poznać, tu znajdziesz oficjalną listę udostępnioną przez Facebooka.

Żeby uświadomić Ci, jakie to mogą być przyczyny, poniżej zebrałem kilka najpopularniejszych:

 • W reklamie jest za dużo tekstu
 • Reklama zawiera odniesienia do cech osobowych
 • Twoja landing page nie działa poprawnie albo nie pasuje do treści zawartych w reklamie
 • Treści reklamy naruszają standardy społeczności
 • Reklamujesz produkty zabronione lub podlegające ograniczeniom (np. produkty dla dorosłych, alkohol albo krypto waluty)

Porozmawiamy o tych najważniejszych punktach raz jeszcze, w ostatnim rozdziale tego tekstu.

Krok 7. Zarządzaj reklamami

Po przesłaniu reklamy możesz monitorować jej status w sekcji Zarządzaj reklamami na swoim koncie.

Znajdziesz tam wszelkie szczegóły dotyczące reklam, które stworzyłeś.

Będzie tam miniatura jednego z wykorzystanych obrazków, nazwa kampanii, opis reklamy, jej status, czas trwania, budżet, zasięg oraz liczba wygenerowanych kliknięć.

manage facebook ads getresponse

W sekcji Zarządzaj reklamami możesz też edytować, powielać, usuwać i oczywiście tworzyć nowe reklamy.

Jeśli chodzi o status reklamy, jest ich kilka.

Są to:

 • Oczekuje na zatwierdzenie
 • Opublikowana (w tym: zaplanowana, zatrzymana, zakończona, usunięta przez użytkownika, usunięta przez Facebooka)
 • Niezatwierdzona (w tym: odrzucona przez Facebooka, odrzucona przez dział rozliczeń GetResponse)

Najważniejsza informacja to taka, że płacisz tylko za reklamy zaakceptowane przez Facebooka.

Jak tworzyć skuteczne reklamy na Facebooku przy pomocy Facebook Ads: dobre praktyki

Na zakończenie tego artykułu postanowiłem przygotować listę wskazówek i dobrych praktyk, dzięki którym zyskasz jeszcze więcej na reklamach na Facebooku.

Oczywiście najpierw Twoje reklamy muszą zostać zaakceptowane przez Facebooka, dlatego niektóre wskazówki odnoszą się bezpośrednio do wymagań stawianych przez serwis.

Zmniejsz do minimum ilość tekstu na grafice

Facebook odkrył, że reklamy, które zawierają mniej niż 20% tekstu działają lepiej.

Dlatego serwis chce, żeby reklamodawcy stosowali się do tego zalecenia.

Żeby sprawdzić, czy Twoja reklama odpowiada tym wymaganiom, możesz użyć narzędzia kontroli tekstu na obrazie, które oceni grafikę.

Pamiętaj, że są pewne wyjątki od tych zasad (np. jeśli reklama prezentuje okładkę książki albo albumu).

Dlatego warto dokładnie zapoznać się z tymi wymaganiami bezpośrednio na Facebooku.

Znajdziesz tam też trochę przydatnych przykładów reklam zawierających różne ilości tekstu wraz z objaśnieniem, jak to wpłynęło na zasięg.

Spersonalizuj reklamy

Każdego dnia widzimy setki reklam. Większość ignorujemy.

Jeśli chcesz, żeby Twoje reklamy się wyróżniały, musisz je spersonalizować.

Zamiast zdjęć ze stocka, jak najczęściej korzystaj z własnych.

Pokaż swoje produkty w akcji. Niech wyglądają naturalnie, nie jakby byłby wyrenderowane. Nie znaczy to jednak, że zdjęcia mają być niskiej rozdzielczości.

Dopasuj kolory i fonty do tych użytych na landing page.

Zachowaj spójność. Dzięki temu odbiorcy będą wiedzieli, że trafili we właściwe miejsce. Że reklama nie przekierowała ich na przypadkową stronę.

Nie jesteś pewien, co zadziała w Twoim przypadku? Możesz zacząć od poszukania inspiracji w Bibliotece reklam na Facebooku i obejrzeć reklamy innych firm z Twojej branży.

Upraszczaj

Podobnie jak w innych dziedzinach marketingu, w reklamie na Facebooku liczy się prostota.

Skuteczne kampanie reklamowe są nie tylko spersonalizowane, ale również proste.

Powód też jest prosty – mamy tylko kilka sekund (jeśli nie mniej), żeby przykuć czyjąś uwagę i wyjaśnić, co możemy dla tej osoby zrobić.

Dlatego zastanów się dobrze, zanim przygotujesz skomplikowaną grafikę albo trudny do zrozumienia tekst.

Mimo że z przeprowadzonych kiedyś badań wynika, że ludzie skupiają się bardziej i rozumieją więcej z tekstów, które ciężko się czyta, może to nie być najlepsza opcja w przypadku Facebooka.

Przecież wielu użytkowników wchodzi na serwisy społecznościowe dla relaksu i nawiązywania kontaktów, a nie po to, żeby wytężać mózg.

Miej świadomość, że reklama na Facebooku jest nieco inna

Jeśli dopiero zaczynasz prowadzić kampanie na Facebooku, możesz nie wiedzieć, że reklama w social media rządzi się innymi prawami.

W przeciwieństwie do Google czy Binga, ludzie bywają na Facebooku dla rozrywki i integracji.

Oczywiście, docierają też do nich wiadomości i informacje o wydarzeniach, ale nie szukają oni aktywnie tego typu treści.

Dlatego reklama na Facebooku musi wyglądać inaczej niż ta przeznaczona do Google czy Binga.

Musi przyciągać wzrok, być interesująca i angażująca. Nie może jednak rozpraszać.

Pamiętaj o tym, projektując swoje reklamy, a przekonasz się, że będą dobrze działać.

Dopasuj reklamy do etapów lejka

Jak zapewne wiesz, przeciętny odbiorca przechodzi przez kilka etapów lejka, zanim nastąpi konwersja.

Zazwyczaj marketerzy mówią o górze (świadomość), środku (rozważanie zakupu) i dole (konwersja) lejka.

Na każdym etapie do osiągnięcia jest inny cel i musisz mieć to na uwadze, projektując reklamy na Facebooka.

Jeśli prowadzisz kampanię, której celem jest góra lejka, czyli skierowanie ruchu na landing page, to treść reklamy powinna skupiać się wokół wywołania poczucia świadomości.

Oczywiście, jeśli zależy Ci na retargetowaniu osób, które już przez lejek przeszły, ale jeszcze nie konwertowały, reklama powinna skupiać się na konwersji.

Przetestuj różne podejścia

Nie ma jednego idealnego sposobu dotarcia do odbiorców.

Zamiast więc z góry zakładać, że osiągniesz z reklamy gigantyczną konwersję, przygotuj kilka jej wersji (z różnymi obrazkami, tekstami i opcjami targetowania), żeby odkryć sposób działania, który sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku.

Zwiększ budżet dopiero kiedy będziesz wiedział, jakie możesz osiągnąć rezultaty.

Gotów do działania?

Chociaż ten artykuł jest dość długi, przekonasz się, że tworzenie reklam na Facebooka nie jest bardziej skomplikowane, niż wysłanie newslettera do bazy subskrybentów.

A jeśli chcesz, żeby Twój lejek marketingowy cały czas przynosił Ci przychody ze sprzedaży, powinieneś docierać do nowych odbiorców.

Jak już się przekonałeś, jest co najmniej kilka sposobów osiągnięcia tego celu dzięki integracji reklam na Facebooku z GetResponse.

A więc, gotów do działania?

To do dzieła! Stwórz swoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooka w GetResponse.

A jeśli masz pytania, daj znać w komentarzu.


Michał Leszczyński
Michał Leszczyński
Head of Content Marketing & Partnerships w GetResponse. Od ponad dekady realizuje projekty online marketingowe dla firm B2B i SaaS. Na co dzień kieruje zespołem odpowiedzialnym za tworzenie kampanii i treści edukacyjnych w GetResponse. Twórca i autor setek artykułów, webinarów i prezentacji nt. email marketingu i marketing automation. Wykładowca na studiach podyplomowych na Akademii Leona Koźmińskiego. Chcesz skontaktować się z Michałem? Napisz do niego na LinkedIn.