Rozkręć swój biznes online z planem GetResponse Free

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Edytor HTML dostępny w Kreatorze Wiadomości
autor: GetResponse ostatnia aktualizacja 0

Edytor HTML dostępny w Kreatorze Wiadomości

Kiedy, kilka miesięcy temu, uruchamialiśmy nasz przełomowy Kreator Wiadomości otrzymaliśmy od Was wiele pozytywnych opinii.

Jednak niektórzy z Was zgłaszali nam również, że nowy edytor pozbawiony jest opcji edycji kodu HTML – co jest niemałym problemem dla zaawansowanych użytkowników korzystających ze starej wersji edytora.

W związku z tym uznaliśmy, że musimy to zmienić. Mimo, że zbliża się koniec roku i tempo prac w wielu firmach zwalnia to my mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę.

Edytor HTML w Kreatorze Wiadomości

Głównym celem wdrożenia nowego Kreatora Wiadomości była prostota obsługi – dlatego zdecydowaliśmy się na technologię drag ‘n’ drop (przesuń i upuść). A edytor kodu HTML został osobną funkcjonalnością. Jednak wsłuchując się uważanie w Wasze opinie postanowiliśmy to zmienić.

Od dzisiaj edytor kodu HTML jest dostępny również w Kreatorze Wiadomości. Oznacza to, że newslettery zbudowane za pomocą Kreatora mogą być również “szlifowane” za pomocą kodu HTML.

Jak skorzystać z edytora HTML

Wystarczy w dolnej części Kreatora Wiadomości kliknąć “Pokaż edytor HTML” i rozpocząć edycję kodu w takim stopniu, w jakim potrzebujesz.

Po otwarciu edytora HTML dostępne będą dwa przełączniki:

Pierwszy przełącznik umożliwi wybranie tła kodu – białego lub czarnego. A drugi pozwala włączyć współdzielenie ekranu, za pomocą którego można od razu obserwować edycję wiadomości.

 

Korzystaj z dwóch edytorów

Zanim uruchomisz edytor HTML pamiętaj o ważnej zasadzie: jeśli wprowadzisz zmiany w kodzie HTML wiadomości, możesz nie mieć już możliwości do ponownego korzystania z funkcji drap ‘n’ drop Kreatora.

Dlatego dobrze jest najpierw skorzystać z możliwości jakie daje Kreator Wiadomości, a za pomocą edytora HTML wprowadzić ostateczne poprawki.

Chętnie poznamy Waszą opinię na temat edytora HTML.

Subskrybuj, aby otrzymywać top artykuły, wskazówki i porady marketingowe.

GetResponse Sp. z o.o. potrzebuje danych zawartych w tym formularzu w celu dostarczenia Ci materiałów, o które wnioskujesz. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dziękujemy za rejestrację!

Niedługo wyślemy Ci wiadomość email z potwierdzeniem zapisu.