VIEWS

40 nowych szablonów wiadomości

Cały czas myślimy co jeszcze możemy zrobić, aby praca z nowym edytorem wiadomości była dla jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza.

 

Kilkanaście dni temu dodaliśmy do edytora funkcję umożliwiającą dodawanie kolumny za pomocą jednego kliknięcia.  A dzisiaj dodaliśmy 40 nowych, gotowych do użycia szablonów wiadomości z najpopularniejszych kategorii.

 

Twórz newsletter w kilka minut

Z nowym edytorem wiadomości newsletter można stworzyć od zera już za pomocą kilku kliknięć. Poza tym, wiadomość można zbudować bazując również na gotowych do użycia szablonach wiadomości ( jest ich w GetResponse ponad 300). W kilka minut można dostosować je do branży, wizji i marki firmy.

Tworząc kolejne 40 szablonów wiadomości położyliśmy nacisk na ich różnorodność. Chcieliśmy, aby każdy szablon mógł być szybko przebudowany i dopasowany do potrzeb użytkownika. Pamiętajcie, że każdy z nich może Wam posłużyć jedynie jako punkt wyjścia do stworzenia własnej wiadomości.

Jesteście ciekawi jaki prezentują się nowe szablony? Oto przykłady zaledwie trzech z nich:

Aby zobaczyć wszystkie nowe szablony wiadomości, wystarczy zalogować się do konta GetResponse i rozpocząć tworzenie nowej wiadomości. Wszystkie szablony, posegregowane według kategorii można znaleźć po lewej stronie.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

x