Jaki jest miesięczny koszt korzystania z GetResponse?

Pakiety miesięczne są podzielone na przedziały cenowe oparte o dopuszczalny rozmiar bazy adresowej i ich ceny zaczynają się już od 59 PLN netto miesięcznie z możliwością nieograniczonych wysyłek do 1000 subskrybentów. Szczegółowy opis wszystkich pakietów i ich cen jest dostępny na stronie z Cennikiem.

Konta objęte roczną przedpłatą otrzymują 18% zniżki, natomiast przedpłata na 2 lata zapewnia 30% zniżki. Oferujemy także dodatkowe 10% zniżki za ukończenie Listy zadań na start. Zarejestrowane organizacje non-profit mogą skorzystać z cen specjalnych. Kliknij tutaj, aby ubiegać się o zniżkę 50%. Indywidualna oferta jest dostępna dla użytkowników kont GetResponse MAX. Zamówienie możesz złożyć tutaj.

Mamy w ofercie dodatkowe rozszerzenie dla pakietów Email Marketing. Dodatek ten pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę landing pages, a jego koszt to 50 PLN netto miesięcznie. Użytkownicy pakietów Email Marketing mogą także wykupić dodatek webinarów i funkcji zespołu. Użytkownicy pakietów Marketing Automation i Ecommerce Marketing mogą korzystać z cykli automation, landing pages, webinarów i możliwości funkcji zespołu bez dodatkowych kosztów. Lejek konwersji jest dostępny we wszystkich planach (liczba oraz rodzaj dostępnych lejków jest zależna od wybranego planu).

Uwaga: Konta w Ameryce Północnej mogą nie mieć możliwości zakupu lub włączania dodatków. Te funkcje są nadal dostępne w pakietach Marketing Automation i Ecommerce Marketing po ulepszeniu konta.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj, jak stworzyć pierwszy webinar w GetResponse i rozwijać swoją działalność!

Co muszę zrobić, aby otrzymać 10% zniżki za ukończenie Listy zadań na start?

Doceniamy to, że poświęcasz swój czas na poznanie naszej platformy, dlatego oferujemy Ci dodatkowe 10% zniżki za ukończenie Listy zadań na start. W zależności od Twoich głównych celów, możesz ukończyć trzy listy:

Zniżka zostanie przypisana do Twojego konta tylko raz, nawet jeśli ukończysz zadania z obu list. Będzie ważna przez 12 miesięcy, niezależnie od planu, jaki wybierzesz i może połączyć się ze zniżką za plan roczny lub dwuletni.

Zniżka zostanie anulowana, jeśli zmienisz plan, zamrozisz lub zamkniesz konto.

Uwaga: zniżka nie łączy się z ofertami sezonowymi oraz innymi zniżkami (także dla organizacji pozarządowych). Jeśli jednak przysługuje Ci jakakolwiek inna zniżka (np. podczas sezonowej promocji), możesz wykorzystać tę wyższą zniżkę.