Jaki jest miesięczny koszt korzystania z GetResponse?

Pakiety miesięczne są podzielone na przedziały cenowe oparte o dopuszczalny rozmiar bazy adresowej i ich ceny zaczynają się już od 50 PLN netto miesięcznie z możliwością nieograniczonych wysyłek do 1000 subskrybentów. Szczegółowy opis wszystkich pakietów i ich cen jest dostępny na stronie z Cennikiem.

Konta objęte roczną przedpłatą otrzymują 18% zniżki, natomiast przedpłata na 2 lata zapewnia 30% zniżki. Zarejestrowane organizacje non-profit mogą skorzystać z cen specjalnych. Kliknij tutaj, aby ubiegać się o zniżkę 50%. Jeżeli Twoja baza adresowa ma przynajmniej 100 tysięcy subskrybentów, możemy Ci zaoferować indywidualną ofertę. Zamówienie możesz złożyć tutaj.

Mamy w ofercie dodatkowe rozszerzenie dla pakietów Basic. Dodatek ten pozwala tworzyć nieograniczoną liczbę landing pages, a jego koszt to 50 PLN netto miesięcznie. Użytkownicy pakietów Basic mogą także wykupić dodatek webinarów i funkcji multi-user. Użytkownicy pakietów Plus i Professional mogą korzystać z cykli automation, landing pages, webinarów, systemu CRM i możliwości funkcji multi-user bez dodatkowych kosztów.